Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Két hét alatt egészséges...

Két hét alatt egészséges diétával (kevesebb szénhidrát,6 után már nincs kaja, több zöldség-gyümölcs, sok folyadék) és napi fél óra futással vagy aerobic-kal kb mennyit lehet fogyni?

Figyelt kérdés
igazából most így suli előtt szeretnék le adni pár kilót, gondoltam arra hogyha keveset ennék akkor egész sokat le lehetne adni kilóban, csak közben rájöttem, hogy ez mekkora marhaság..

2012. aug. 22. 00:16
 1/7 anonim ***** válasza:
hát túl sokra ne számíts, de 1-3 kg-t le lehet adni simán.
2012. aug. 22. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ja köszi..nem is számítok sokra, de azzal a 3 kilóval már elégedett lennék..:)
2012. aug. 22. 00:55
 3/7 anonim ***** válasza:
Napi 3-4 bögre natúr zöld tea és az anyagcseréd úgy felpörög mint a huzat.Egy kis fahéjat is belecsempészhetsz a kajádba, az is jó.Egyél rendesen és mozogj, ne ess abba a hibába hogy egyre kevesebbet eszel, plusz ha lehet csinálj egy kis súlyemelést, nem kell sok vagy komoly, de az sokat segít.Ha keveset eszel az tény hogy sokat fogsz,de meg fogod bánni, ha mozgással fogsz formás leszel nem pedig csontos. :)
2012. aug. 22. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Könyörgöm hagyjátok már ezt a 6 után nem evés f.szságot!

Értsétek már meg,hogy lefekvés előtt 2-3 órával lehet utoljára enni!

Már bocs,de idegesítő a sok hülyeség...

2012. aug. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
gondolkozz utolsó, gondolkozz! -.-"
2012. aug. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
csináld végig, és megtudod. Ez alkattól intenzitástól, meg étkezéstől is függ.
2012. aug. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nincs annyira hízékony alkatom, csak hatalmas zabagép vagyok, eszem ha unatkozom, ha szar kedvem van, ha jó kedvem van, és ha éhes vagyok óriási mennyiséget tüntetek el. van rajtam egy olyan 5-6 kiló plusz, szóval nem vészes, de most, hogy megpróbálok normális adagokat enni, iszonyúan szenvedek :D
2012. aug. 22. 23:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!