Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Update 1-es gyümölcsöt ehetsz...

Update 1-es gyümölcsöt ehetsz délután?

Figyelt kérdés
Kérdésem lenne. Ha azt mondja Norbi diéta, hogy 3 után már csak fehérje alapú kajákat együnk husi savanyúsággal, stb akkor pl. az 1-esnek vett görögdinnye ehető délután? az ugye szénhidrát és nem kevés cukor. Akkor mi az igazság? Ehetek ilyet 3 után?
2009. júl. 24. 17:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyes a kód, akkor lehet enni! Ez egy önmagát megválaszoló kérdés volt :)
2009. júl. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem azért mondom, de ezek a Norbis dolgok csak úgy érnek valamit( szerintem) ha rendszeresen eszed őket, viszont a legtöbb termék másfél annyiba kerül mint egy normál kaja és ez havi szinten szerintem nem kevés.

Nem olcsóbb lenne rendesen, normál táplálékot fogyasztani és mondjuk konditerembe bérletet szerezni (havi kb 3-4 rugó) és járni rendszeresen, mert emellett nemhogy lefogynál hanem még erősödnél is, nem?

2009. júl. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Második! Az első vagyok.


A dinnye az "Norbis dolog"? :D


Mindennek van egy kódja (szénhidrát és cukor tartalom szerint). Vannak olyan cuccok melyeket ő gyárt, ezek egyes kódúak általában. Ez arra jó, hogy ha mondjuk somlói galuskát akarsz enni, akkor ehess úgy, hogy tudod, nem egy finomlisztes, cukros kalória és szénhidrátbombát zabálsz meg. Erre jók a "norbis dolgok".


Tehát ez NEM arról szól hogy csak az Ő termékeit zabálhatod. Bármit megehetsz szinte, de a megfelelő idősávban.

2009. júl. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

2. az elsőnek:


Tisztában vagyok, hogy mit érnek ezek a dolgok a normál kajákkal szemben, csak azt mondom hogy attól mert megeszel egy Norbis somlóit nem fogsz leadni semmit mintha normál somlóit ennél.


Tehát ezek csak úgy érnek valamit ha nem 1-2 dolgot veszel meg hanem sokat, viszont ez sokba kerül mint mondottam volt.

2009. júl. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Végülis ugyanarról beszéltek mindketten ;)

Iegn, vannak olyanok, akik elhiszik hogyha mondjuk Norbi-somlóit esznek az majd lefogyasztja őket. És vannak azok, akik tudják ezt a Norbi által felépített rendszert életmód-szerűen követni, ők azok akiknek valóban segíthetnek ezek a termékek. :)


Hogy a kérdésre is válaszoljak, IGEN, ehetsz görögdinnyét délután is, mondjuk uzsonnára. Lehet, hogy van benne szénhidrát és cukor is, de annyira délután is szükséged van, főleg ha délután mozogsz is valamit. Vacsorára egyél inkább csak fehérje alapú kajákat.

2009. júl. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Engem az utolsó válaszoló nyugtatott meg. Szóval attól,hogy cukros gyümölcs a görögdinnye attól még ehetem délután, mert mindenek ellenére U1-esnek számít. Persze sokat mozgom tegnap 20 perc popsi és comb és 30 perc hasizom. Vacsira pedig natúr joghurt, paradicsom, paprika.
2009. júl. 25. 07:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!