Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Futás+biciklizés, mire,...

Futás+biciklizés, mire, hogyan stb?

Figyelt kérdés
Arra lennék kiváncsi, hogy a futás és a biciklizés milyen testrészeket formál/égeti a zsírt, és a zsírégetés náluk mennyi idő után indul be, + ha fogyok és ezeket sportolom (mellette persze kevés szénhidrát sok fehérje) akkor lehet lapos hasam? Sok felesleg nincs rajta, de sajna zsíros. 1,5-2kg lehet rajta kb. ezt nyár végére sikerülhet lefaragni?
2009. júl. 24. 22:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Zsírégeteésnél/sportolásnál bármilyen fajta, nem ugy van hogy na ez a sport ezt formálja az meg azt! Nem kell keverni a súlyzózással. Az azt izmosít( és ez már izmosít) amit edzel. Zsírégetésnél ahol a zsír van onnan fog a zír lejönni.Hogy mennyi idő után indul be? Attól függ milyen gyakran csinálod és mennyit. 1,5-2 kg túlsúly 1 hónap alatt? Haha nevetséges ;-)Hetente 0.8-1.5 kg-ot is lehet fogyni.
2009. júl. 25. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
33%

Ezt két hét alatt simán leadod. Ha csak futsz.

Fuss heti 4x 40 percet.

2009. júl. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm és várom a további válaszokat!
2009. júl. 27. 12:08
 4/7 anonim ***** válasza:

A súlyzó csak akkor izmosít, ha olyan edzést végzel. Attól függ, milyen jellegűek a gyakorlatok, mennyire intenzív, stb. Tehát, a súlyzózás izmosít állítás egyáltalán nem igaz, mert akkor a testépítők, hogyan lennének szálkásak. Mindegy.

Lokális fogyás nincs, lásd egyéb komment. Futás, bicaj és diéta. Kb. 10% testzsír alatt már "kockás" a has, de ez az egyéntől is függ.

Javaslom a tesztoszteron.hu oldal böngészését is.

2009. júl. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
az elsö válasz adonak igazat adok mert én 2 kg 2,5 kg adtam le 1-2 hét alatt...én sem fogyasztottam sok ételt és a többit és mozgok is...
2009. júl. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Úristen.Hogy menne le 2 hét alatt?Ne vicceljetek.Sokkal több.Keveset leadni a legnehezebb.
2009. júl. 28. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ahogyan én olvasom, csak a hasán van 2kg zsír kb, ott van még a többi testrésze, ugyh le fog menni 2 hét alatt 2 kg csak arányosan, attól függ, hol mennyi zsír van ugye. A súlyzózás pedig nem lenne hülyeség futás/biciklizés mellé, ugyanis izmot épít. 2 dolog pedig ugye tisztába vagyunk:

-egyrészt az izom alap állapotba is fogyaszt energiát, hogy fenntartsa magát (azt hiszem 1/2kg izom óránként 25-30kcal)

-minél több izom van rajtunk, annál több kalóriát képes felemészteni a testünk ugyan azzal a mozgással, ergó több zsírt égetünk.

Amúgy meg a súlyzós edzés is nagyon jól égeti a zsírt, ha rám hallgatsz 3 súlyzózás 4 biciklizés/futás vagy 2 súlyzózás 5 biciklizés/futás hetente.

2010. máj. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!