Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egésznap dinnyét ettem! Ez...

Egésznap dinnyét ettem! Ez mennyire baj?

Figyelt kérdés
2 hete átálltam a helyes táplálkozásra, odafigyelek mit eszem és mennyit. Ma viszont úgy igazán nem kívántam semmi ételt ezért csak dinnyét ettem. Estére felfújódtam és azt hiszem nem kell mondanom, hogy látogattam a mosdót rendesen.

2012. aug. 26. 21:44
 1/10 anonim ***** válasza:
hát kiszáradni nem fogsz. nem baj az a dinnye az csak víz, semmi bajod nem lesz, fogd fel tisztítókúrának.
2012. aug. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha Nálatok is hőség volt ma, akkor érthető, hogy nem kívántál egyebet. Nincs ezzel semmi baj, holnap folytasd a normális, egészséges étrendeddel és minden rendben lesz.
2012. aug. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A dinnyébe rengeteg a kalória, de ha ma ezen kívül mást nem ettél szinte akkor nem lesz baj.
2012. aug. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat :) megnyugodtam.
2012. aug. 26. 22:04
 5/10 anonim ***** válasza:
13%
Mivel fogyókúra témakörben van ez a kérdés , ezért feltételezem , hogy fogyókúrázol , egy szigorú diétában nem engedett meg a gyümölcs, mert nagyon felviszi a vércukor szinted. És a tévhittel ellentétben a dinnye nem csak víz , hanem víz és sok cukor. Persze , most ettől a naptól nem lesz semmi bajod, de a diétád alatt máskor ne csinálj ilyet.
2012. aug. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egy szigorú diétában az ember lelke elsorvadna, ha már gyümölcsöt sem ehetne. Ekkora hülyeséget, hogy a gyümölcs tiltott... pff Mértékkel bármit lehet!
2012. aug. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A dinnyének a gyümölcsökhöz képest is alacsony a kalória tartalma nem tudom mért tiltják egy csomóan. A 90%a víz. Van benne gyümölcs cukor és? Nem attól fog valaki elhízni, hogy gyümölcsöt eszik. Ez valami amerikai divat diéta katyvasz lehet már megint. A dinnyével csak az a baj, hogy gyorsan lebomlik, felszívódik, és hamarabb leszel éhes, hamarabb raktározódik el a zsír.


De szerintem jobb ha mindent megkap a szervezet

2012. aug. 27. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Szoondiii ***** válasza:
TÁPANYAGHIÁNY. de sebaj, Afrikában 200 millió gyerek meg csak vizet ivott esetleg kenyérrel. nem kell a hús és a zöldség, luxus az. meg megveszem én, így kisebb a piaci verseny, ennyivel is olcsóbban jutok hozzá. vagy nem.
2012. aug. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Utolsó: Tisztában vagyok vele, hogy nem megfelelő egésznap 1 féle ételt enni, mert nem kerülnek a szervezetbe megfelelő anyagok. Ez az egy nap kivételes volt, mert egyáltalán nem kívántam mást.
2012. aug. 27. 10:10
 10/10 Szoondiii ***** válasza:

beteg viszont nem leszel ettől (tekintve az egyedi előfordulást)

hát mit lehetne mondani, nem baj? különösebben még csak nem is probléma, hiszen már rendesen eszel.

2012. aug. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!