Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha egésznap egy kicsit eszek?

Ha egésznap egy kicsit eszek?

Figyelt kérdés
reggel:zsemle)és délután is valami nagyon kicsit,és mindennap megyek fitness stúdióba kb.2óra.mennyi idö alatt tudok lefogyni 5 kilót?

2012. aug. 1. 12:20
 1/7 csokissüti002976 ***** válasza:
Hallod, ez koplalás, még sport nélkül is. De ha ennyit sportolsz is (ami tök jó!), akkor meg egyél CSAK EGY KICSIT kevesebbet.
2012. aug. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
és mennyi idö alatt tudok 5 kilót lefogyni???
2012. aug. 1. 12:27
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezzel csak megbetegíted magad, és sportolni úgysem tudsz ilyen kevés étel mellett.
2012. aug. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
12:34 Ha hiszed ha nem már 4 napja járok minden nap 3-4 órákat:)És semmi bajom,csak nagyon fitt vagyok:)Valaki válaszolna nekem hány nap alatt tudok lefogyni 5 kilót annak nagyon megköszönném:))))
2012. aug. 1. 13:52
 5/7 anonim ***** válasza:

1 hét alatt.

Most boldogabb vagy?

2012. aug. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerinted engem érdekel, hogy mi van veled? Most úgy beszélsz, mintha engem kéne meggyőzni.


Majd meglátod, mit csinálsz magaddal, a te dolgod. Sok sikert.

2012. aug. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én nem azt kérdeztem,hogy valakit is érdekel a sorsom hanem azt szerettem volna ha mindenki a kédésemre válaszol,de mindenki másról írt://Na mindeggy!Amúgy ez a weboldal lényege:"amit máshol nem mertél...Itt megkérdezheted"!!!!Kötekedös banda
2012. aug. 1. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!