Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúrázók! Ti hogyan...

Fogyókúrázók! Ti hogyan veszitek rá magatokat a mozgásra?

Figyelt kérdés
tippeket szeretnék,mi inspirálhatna,ugyanis borzasztó lusta vagyok és sima diétával,már nem mozognak lefelé a kilók! eddig sikerült szerencsére 18kg-ot fogynom,de már nagyon lelassult ez a folyamat és félek mozgás(izom erősítése) nélkül csúnya lesz a bőröm is
2012. aug. 13. 00:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%

olvasd el a fegyencedzés című könyvet.

abban az író nagyon szépen kifejti több oldalon keresztül,hogy neki miért van szüksége az edzésre.

élet-halál kérdése,és az őrület elől is a legbiztosabb pont,az állandóság alapja az edzés.


szóval a jaj a bőröm,nem egy hatásos motivációs erő.

míg az,hogy ha gyenge vagy,akkor lefognak 2en és megerőszakolnak a zárkában,eléggé motiválóan hat arra,hogy mindent megtegyél azért,hogy erősebb,edzettebb legyél:D.

2012. aug. 13. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát most azt az 1 órát csak kibírod mozgásra! Tegyél be olyan zenét amit szívesen hallgatsz, csinálj olyan karidó edzést otthon amit szeretsz csinálni, aztán idővel ráállsz arra hogy majdnem minden napi kimenjél edzeni mert bűntudatod lesz ha nem csinálod meg!:D
2012. aug. 13. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Robi.88. ***** válasza:

először is ezt olvasd el még mielőtt mindenféle baromsággal kezdik tömni a fejedet:


[link]

2012. aug. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Azzal veszem rá magam,hogy tudom,hogy ha napi egy órát nem a gép előtt tespedek,hanem mozgok, előttem lesz a cél. Ráadásul azok,akik támogatnak,büszkék is lesznek rám. Nekem ez a motiváció,hogy elérjem,amit akarok...és mert szégyellem magam,ha lusta vagyok. Egészséges emberek vagyunk,akiknek megadatott,hogy sportoljanak,táncoljanak...akkor azt a 45-60 percet igazán kibírom,főleg,ha a szemem előtt lebeg a cél,amit el akarok érni.
2012. aug. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem igazán van választás, értsd úgy, hogy tudatában vagyok annak, hogy mozgás nélkül lóf*szt sem ér az egész.

Szerintem ez elég motiváció és ha van egy erős CÉLOD, amiért leakarsz fogyni vagy csak fittebb akarsz lenni, akkor neked is elég ez a motiváció, ugyanis gondolj arra, hogy a mozgás nem csak egy kiegészítő, hanem a mozgás az maga a fogyás és nélküle nincs fogyás.


Ennyi ;)

2012. aug. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Sophie-Mila válasza:
Én úgy szoktam rávenni magam, hogy túlsúlyos emberekről nézek kisfilmeket, és utána egyből megjön a kedvem a mozgáshoz, mert nem akarok 300 kilós lenni.
2012. aug. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Heti 3-4x40-50 perc. Ezt ki lehet bírni. Ha ennyire kis béna vagy aki egy kis mozgástól sír akkor maradj kövér, ha úgy tetszik, vagy tegyél valamit. Ez a te döntésed.

Ezeket szépen nézd meg:

http://www.youtube.com/watch?v=EUmSW457pkM

http://www.youtube.com/watch?v=iNn-VH5Lx58

2012. aug. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
2012. aug. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek!
2012. aug. 13. 15:59
 10/11 anonim válasza:

Nézd csak :)


Én ezzel kezdtem:

http://www.youtube.com/watch?v=iNn-VH5Lx58

2012. aug. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!