Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám tartani az...

Hogyan tudnám tartani az alakomat?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok, sikeresen megszabadultam jó pár kilótól egyszerű felülésekkel,fekvőtámaszokkal. Az étrendemen nem változtattam sokat egyszerűen csak 6 után SEMMIT. És a sertéshúst kerülöm. 170 cm vagyok, 59-60 kg.(Ha lehet akk tényleg tippeket várnék nem savazást)

Köszönöm előre is! :)


2012. aug. 29. 12:34
 1/3 anonim ***** válasza:
sportolj tovább , minimalizáld a szénhidrátbevitelt, kerüld a cukrot, a finomított szénhidrátot, a fehér lisztet. Honnan szedted amúgy ezt a hülyeséget , hogy a sertéshúst kerülni kell? Csak úgy kíváncsiságból érdekel. :)
2012. aug. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Este KELL enni, csak nem pluszban, hanem a napi mennyiséget eggyel többfelé elosztva.

Fejlődésben vagy, kezdj el súlyzós edzéseket végezni, hogy megizmosodj és hogy férfi váljon belőled (ne félj, csak szigorú étrenddel és hosszú évek alatt lehet valakiből "kigyúrt állat").

Sertéshúst is nyugodtan ehetsz, ha szereted és nem tiltja a vallásod.

2012. aug. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindkettőtöknek! :)
2012. aug. 29. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!