Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Segít, ha most 5 napig csak...

Segít, ha most 5 napig csak dinnyét eszem?

Figyelt kérdés
Még mielőtt bárki lehurrogna, normálisan diétázom, sportolok, le is adtam eddig közel 10 kg-ot.:) A gond most annyi, hogy hétvégén lagziba megyünk, és még kellene kb. 3 kg ahhoz, hogy úgy álljon a ruha, amit terveztem felvenni, ahogyan kell. Másik ruhát jelenleg nincs pénzem venni, sajnos eddig is belekerült már több, mint 30 ezerbe a lagzi. Szóval vhogy ezt kellene felvenni. Utána persze egyből visszaállnék, a megszokott, normális fogyimra. A kérdésem, hogy ezzel így lemehet szombatig a 3 kg? Köszi.
2009. júl. 27. 08:54
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy 12:45-ös, de ahogy írtam is, én nem drasztikusan fogyózom. Szépen egézsségesen, sporttal. Csak most egy vészmegoldás ez, mert szeretném, hogy a ruha tényleg úgy álljon ahogy kell, ahhoz meg kell ez a 3 kg. Után j.héttől visszaállok a normális diétámra. Egyébként már két és fél napja dinnyét eszem, és tök jól vagyok, még sportolok is mindennap, és nem érzem, hogy fáradtabb lennék. Majd pénteken kiderül, akkor megyek a ruháért a varrónőhöz. Nem, nem most varrattam, akkor nyilván olyan varrattam volna, hogy pont jó legyen, csak elvágattam.:)
2009. júl. 29. 11:44
 12/15 anonim ***** válasza:

Igen, ertettem, hogy ez a tipusu kura nem rendszeres nalad, csak gondoltam hogy rovidebb ido alatt is kialakulhat a stria. Nekem azalatt a par nap alatt nem volt ilyen gondom, de gondoltam leirom...

En is fogyokurazok jelenleg amugy, de nem szigoruan, kevesebbet eszek mindenbol amit altalaban szoktam fogyasztani es mozgok minden nap egy fel oranyit.

Sok sikert!

2009. júl. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Szia! Hogy sikerült a diéta, csini voltàl a ruhàban? :)
2009. aug. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi a kérdést. Igen, tényleg jól állt. Most meg kezdek visszatérni a diétámra. A lagziban sem zabáltam, féltem, hogy rosszul leszek. Szóval, ha nem is ez volt a legjobb módszer, de hatásos volt. :)
2009. aug. 3. 11:23
 15/15 anonim ***** válasza:
Ügyes vagy! :) Hàny kg ment le?
2009. aug. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!