Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Segít, ha most 5 napig csak...

Segít, ha most 5 napig csak dinnyét eszem?

Figyelt kérdés
Még mielőtt bárki lehurrogna, normálisan diétázom, sportolok, le is adtam eddig közel 10 kg-ot.:) A gond most annyi, hogy hétvégén lagziba megyünk, és még kellene kb. 3 kg ahhoz, hogy úgy álljon a ruha, amit terveztem felvenni, ahogyan kell. Másik ruhát jelenleg nincs pénzem venni, sajnos eddig is belekerült már több, mint 30 ezerbe a lagzi. Szóval vhogy ezt kellene felvenni. Utána persze egyből visszaállnék, a megszokott, normális fogyimra. A kérdésem, hogy ezzel így lemehet szombatig a 3 kg? Köszi.
2009. júl. 27. 08:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
68%
és a 3napos jughurt diéta? 3nap-3kg! a mindmegette.hu oldalàn megtalàlod! a dinnye az nagyon drasztikus és semmi tàpanyag, vitamin nem megy a szervezetbe, és ugy tudom azt is csak 3 napig lehet csinàlni! van valami dinnye diéta is azt hiszem a femina.hu oldalon
2009. júl. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
68%
A dinnyével az a "baj", hogy nagyrészt víz+gyümölcscukor. Tehát, ha 3 napig csak ezt ennéd, jócskán kimosnál a szervezetedből mindenféle hasznos anyagot. Egyébként szerintem lemehet tőle szombatig 3 kg, de nem ajánlanám az előbbiek miatt. Szerintem attól is lemehet az a 3 kiló, ha pl. 2x-3x eszel naponta rendes kaját (mondjuk fél adagot) és közben, ha megéhezel, akkor eszel dinnyét. Ugyanis,, ha nagyon drasztikusan csinálod (személyes tapasztalat), és jövő héten mondjuk visszaállsz a "normális fogyidra", ahogy írtad, a normális fogyidtól is híznál. Ez azért van, mert ha drasztikusan megvonod egy időre a szervezetedtől a tápanyagokat és utána visszatérsz a megszokottra, a szervezeted ösztönösen duplán raktároz-mindent-nehogy megint ne kapjon... Ez is személyes tapasztalat sajna.
2009. júl. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ja, bocs, (az előző vok) nem 3, hanem 5 napig akarsz csak dinnyét enni. Akkor pláne ne csináld!
2009. júl. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Igen, tudom, hogy a dinnye nem éppen a legjobb választás, csak azért jutott eszembe, mert nagyon szeretem, telít, viszonylag kicsi a kalóriaértéke. Arra jutottam, hogy kipróbálom, de eszek mellé, még más gyümölcsöket. Utána meg majd izzadok j.héten a gépeken!:) Sajnos most nincs más megoldásom. Le kell menjen az a 3 kg.
2009. júl. 27. 10:40
 5/15 anonim ***** válasza:

Simán letudnál vele fogyni ha csak azt ennéd.

De szerintem úgy sem bírnád ki hogy csak dinnyét egyél.

Amugy meg a dinnye amugy is olyan gyümölcs amitől lehet fogyni.

ez mellet még van egy pár olyan gyümölcs amitől tudnál fogyni

pl:Körte karcsúsító hatással bír

Papaya hatnak az anyagcserére

Ribizli rendkívül hatékony zsírégető

Szilva rendkívül gazdag rostanyagokban, melyek elősegítik az emésztést és megkötik a belekben levő felesleges zsírt

Kivi serkenti az anyagcserét és fokozza fogyasztó hormonok termelődését

Cseresznye már a belekben reakcióba lép a zsírokkal, így azok nem jutnak be a vérbe

Citrom, Narancs hatékony zsírégetők meg hát majdnem minden gyümölcs jó probálkoz egy páral

sok sikert

2009. júl. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
100%
Szia!Én próbáltam a dinnye kúrát!Azt olvastam 7 nap csak dinnye és lemegy 7 kg!De nem megy,nem lehet csak dinnyét enni,vagyis én nem bírtam!!!!!!Ha sikerül s kibírtad,írj!!!!
2009. júl. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszi nektek is!Kibírni kibírom. Ha a léböjt kúrát tudom csinálni 5 napig, akkor ezt is. Akarat erővel tényleg nincs gond. Nem is kellene 7 kg, ááá, tényleg csak 3 kg.
2009. júl. 27. 14:19
 8/15 anonim ***** válasza:
53%
Butaság lenne. Legalább natúr csirkemellett zöldségkörettel egyél mellé, és igyál ásványvizet, és nehogy elfelejtsd a sportot. :) Sok időd van még. :)
2009. júl. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

En 4 nap alatt fogytam 2 kilot tobb evvel ezelott, a gond az volt, hogy a kilok rohamosan gyorsan visszajottek.

Elso nap csak almat ettem, kovetkzo napra lement 1 kg.

Masodik nap csak youghurtot ettem, lement egy fel kilo.

Harmadik nap csak fott krumplit, szinten egy fel kilo ment le.

Elmeletiggel mindegyikkel egy kilo kene lemenjen, nalam nem ment, de jobb is volt ugy.

Ugyanigy lett volna fott husos nap es reszelt murkos nap, de azokat mar nem probaltam.

Szerintem dinnyet enni 5 napon at, nagyon nem tesz jot.

Legyengul a szervezeted, nem beszelve arrol, hogy a drasztikus, gyors fogyokurakkal, striak (csikok) is megjelenhetnek a borodon, amik tobbe nem tunnek el.

Erdemes elgondolkozni ezen.

2009. júl. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
utolso vagyok: javitas- *Elmeletileg...
2009. júl. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!