Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért érzem magamat kövérnek?

Miért érzem magamat kövérnek?

Figyelt kérdés

16/L

169cm és 53kg vagyok. Mindig kövérnek érzem magam, pedig mindenki azt mondja, hoyg nagyon vékony vagyok. Nem eszek sokat. Mindennap sportolok. 1óra futás utána 1óra további edzzés. A testzsírszázalékom 19%. Az sok?


2012. szept. 1. 12:26
1 2
 1/11 anonim válasza:
Nem nem sok,nem vagy kövér az biztos.
2012. szept. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem vagy kövér. A fejedből kellene kitörölnöd ezt a gondolatot és akkor minden rendben lesz :)
2012. szept. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De az is a problémám amikor állok akkor nincs egy fodor sem a hasamon akkor szép feszes, amikor meg leülök nagynak és hájasnak tünik. Ez mindenkinél igy van?
2012. szept. 1. 13:10
 4/11 A kérdező kommentje:
Vagy az csak a bőr?
2012. szept. 1. 13:15
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha valaki bemeri írni, hogy menjen pszichológushoz mert anorexiás, azt leütöm
2012. szept. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Köver biztos, hogy nem vagy, söt szerintem ennyi mozgassal ugyancsak csinos lehetsz :) De a terdedet, a mindennapos egy oras futassal tönkre fogod tenni hosszu tavon, az biztos. Tapasztalatbol mondom, most mütöttek. Az orvos ramparancsolt, hogy heti 3x egy oranal töbet futni nem szabad!!!
2012. szept. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 poiu ***** válasza:
13:22 - miért is? A kérdező anorexiás és valószínűleg nem tud róla. Persze lehet, hogy csak ugrat minket ("az is csak bőr") de az meg nem rendes dolog, ez olyan, mintha öngyilkossággal fenyegetne.
2012. szept. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"A kérdező anorexiás és valószínűleg nem tud róla. "

13:22 voltam - Én gyógyulófélben lévő anorexiás vagyok, hidd el, a pszichiátrián találkoztam sok e betegségben szenvedővel, eszükben sem jutna bárkinek is hangoztatni az alakjukat, és várni a megerősítést, hogy jaj ők milyen vékonyak. Sőt, meg fogsz lepődni: az anorexiások tudnak arról, hogy vékonyak, csak eltorzult a véleményük, és..hú, ezt nem lehet megfogalmazni, ezt érezni kell. Tehát a kérdező csak egy átlagos tinilány, aki várja a megerősítést, miszerint ő milyen szép vékony, esetleg rossz alakja van, és ezért nem érzi jól magát a bőrében. Csak utálom, hogy minden ilyen kérdésnél jön 20 válasz, hogy jaj, menj pszichológushoz, anorexiás vagy..persze.:)

2012. szept. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 poiu ***** válasza:
Remélem, igazad van. Én ismerek olyat, aki éppen befelé megy az anorexiába és kövérnek látja magát (pl. zavarja a bőr a hasán ülve). Mindenesetre kedves Kérdező, sovány vagy, napi 1 óra futás + 1 óra edzés túl sok, rontja a sportteljesítményt. Ami a hasadon gyűrődik az bőr és nem háj, és kérlek írj privit a vitapartneremnek. (Remélem ezért nem vágsz fejbe :-)
2012. szept. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha egy ember leul annak biztos fel fog gyurodni a bore. Ne foglalkozz velük. Hatarozd el hogy szep vagy es ennyi. Kerdesedre valasz: nincs eleg onbizalmad
2012. szept. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!