Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan hízik az ember?

Hogyan hízik az ember?

Figyelt kérdés

Előre szögezném le, hogy hülye kérdés. Hogy történik maga a hízás? Főleg fogyókúra után érdekelne. Szóval a gyomor tartalma 4-6 óránként kiürül, olvastam valahol. Az emésztés pedig 4 óra átlagba, ami természetesen eltérhet függően hogy mit és mennyit ettünk.

Na de! Igaz-e pl az, hogy ha este bezabáltunk rendesen, olyat is, amit nem lett volna szabad, ám reggelre nem mutat többet a mérleg, akkor tekinthetjük "megúszottnak" a napot?

Mert mostanában rengeteg "tiltott" dolgot eszem és érdekelne, hogy mikorra lesz következménye a napi túrórudiknak és jégkrémeknek.

Igyekszem leállni, ez lehet egyébként inzulin ingadozás vagy pszichés probléma, de ha ideges vagyok, addig eszem itthon, amíg csak van mit, és ez nem túlzás, MINDENT megeszek, ha nincs más, akkor egy doboz margarint. És fogytam régen rengeteget, nemrég még meg tudtam állni az édesség-evést, de visszaszoktam sajnos. Mikorra fogok hízni? Egy hete eszek meg mindent, de ma reggel nem volt több a súlyom. Ha ma volt az utolsó ilyen nap és holnaptól újra megállom, nem fogok hízni?

Van esély rá, hogy nem szívom meg ezt a hetet, és nem hízok ettől vissza?

TEHÁT összefoglalva ha holnap reggel egy heti zabálás után nem vagyok több, mint voltam a katasztrófa-hetem előtt, akkor nem híztam és nem is fogok, legalábbis nem emiatt a hét miatt? Nagyon köszönöm a válaszokat!


2012. szept. 3. 14:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem,nagy valoszinüseggel az izmod bomlott le...a zsir konnyebb mint az izom azert nem vagy tobb...mindennek kovetkezmenye van sajnos:/
2012. szept. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hogy bomlott volna le ha bicikliztem?
2012. szept. 3. 14:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez nem napok kérdése, ha így folytatod másfél hónapon belül már lehet látni a felesleget! Az a baj hogy nincs benned önuralom... ha ideges vagy miért nem mész ki és vezeted le, pl.: bokszzsákon, legalább az hasznos és kaján is spórolsz!:)
2012. szept. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
kétlem hogy 1 hét nagy következményekkel járna, max 1-2kg, meg megkötött víz, salakanyag látszódhat a mérlegen. a lelki része már más kérdés... 1 hét habzsidőzsi után megint visszaállni a teljes megvonásba és az egészséges ételekre... engem is mindig csábít, hogy zabanapot tartsak, mert tudom, hogy 2-3nap alatt visszaáll a súlyom, de nem éri meg, hogy utána napokig kaparjam a falat még több zsíroscukros kajáért. nagyon nehéz megállni, én is falnék legszívesebben minden nap.
2012. szept. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Smartguy86 ***** válasza:
Kérdező - csak hogy tudd, a sport is izombomlással járó folyamat. Ha utána az izom nem kapja meg a szükséges tápanyagokat (pl. fehérjét és vizet), akkor meg még tovább bomlik. Ezért nem lehet éhezéssel fogyni.
2012. szept. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!