Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Észrevettétek már Ti is, hogy...

Észrevettétek már Ti is, hogy a reklámok hatására hízik az ember leginkább?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy ha sokat nézem a tv-t, akkor hízok. Szerencsére nincs rajtam felesleg, de ha nyugis időszakba több napon keresztül pár órát ülök a tv előtt este, akkor bizony felkúszik 1-2 kg plusz rövid idő alatt.

Elkezdtem figyelni, hogy mi is történik ilyenkor.

Műsor már nincs, hiszen ugyanolyan hosszú egy film részlet, mint a részletet követő reklám.

Figyeljétek meg, milyen reklámok vannak. Elvétve egy-két autót leszámítva kizárólag a gyógyszeripari és élelmiszeripari reklámok futnak. A gyógyszeripari is arra van kiélezve, hogy itt a megoldás, hogy többet tudj zabálni.

Amikor erre rájöttem, azt is megértettem, hogy a plusz kilók a sokat tévézőknél azért jelentősebb mértékű, mert a csoki és ételreklámok hatására komolyan megéhezik az ember.

Gondolom többen megfigyeltétek már ezt, azonban ha csak egy ember van, aki a kérdés kiírása után felismeri, hogy tv mellett nem lehet lefogyni, már megérte.


2012. márc. 24. 08:02
 1/3 anonim ***** válasza:
jobban tennéd ,ha ehelyett ,pl lesöpörnéd a járdátokat.....
2012. márc. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
54%

Ez úgy marhság, ahogy van, de ha e hiszel benne, ám legyen.


NEM a tévétől hízunk, NEM a reklámok miatt, hanem többet eszünk, mint kéne. Sok ember hülye szokása, h csipeget valamit unalmában (NEM csak a tv előtt, hanem mentében, buszon, villamoson, vonaton, stb.), többnyire magot, csipszet, ropit, még szép, h hízik.


Ja, én elég sokat tv-zek, és gépezek, mégis sikerült ledobnom 10 kilót, akkor hogy is van ez?

2012. márc. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Utolsó:

Nem érted mit mondott a kérdező!

Kérdező:

Velem is gyakran előfordul,hogy reklámok hatására megkivánok valamit.

2012. márc. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!