Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így elérhetem a célomat? (Kérlek)

Így elérhetem a célomat? (Kérlek)

Figyelt kérdés

Mozgás(minden nap):

Minden reggel jóga.

Délutánonként fél-1 óra gyors séta.

Napközben súlyzó gyakorlatok (kar) és hasprés/felülés.

Késő délutánonként 1 óra kerékpározás.

Étkezés:

Főként zöldség, valamint nyersétel receptek szerint. Gyümölcs, de inkább délelőttönként. Minden kellő vitamin, olykor magvak, gabona. 70-80%-ban inkább zöldségek, főként nyersen. 17 óra (délután 5) után már semmit. Sok folyadék, főként Zöld tea.

(Jelenleg betegség miatt (Pajzsmirigy) 2 hónap alatt, úgy hogy nem ettem többet feljött 20-25kg, ezért most 84kg vagyok és 163 cm. /3 kg voltam, úgy 50 körüli a cél.) Menny időbe telik? Mikor érhetem el?



2012. szept. 3. 19:03
 1/9 A kérdező kommentje:
63kg voltam*
2012. szept. 3. 19:05
 2/9 anonim ***** válasza:
Igy viszonylag konnyen sikerulhet lefogynod( ugy max 5-6 honap alatt le fog menni a felesleg) , de ara vigyazz hogy miutan elerted a kituzott celt akkor is egeszsegesen es mertekkel egyel.
2012. szept. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Persze, mindenképp tartani akarom majd ehhez, véglegesen kéne ezt vagy hasonlót bevezetni.
2012. szept. 3. 19:15
 4/9 poiu ***** válasza:

Én ezt kb. egy hétig tudnám tartani.

A nyers zöldség - ha szereted és bírod - jó, alacsonyabb a glikémiás indexe, mint a főttnek.

Fehérje kell, lehetőleg hús, és nagy mennyiségben. A protein lassítja az éhség megjelenését. A reggelt érdemes fehérjével és zsírral kezdeni (pl. tojás) - a gyümölcsből nem jó a sok, és főleg nem első étkezésnek.

Mozogni jó. Több izületes súlyzógyakorlat jobb lenne, mint karra koncentrálni.

2012. szept. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én nehezen emésztem meg a húst, de azért köszönöm neked is a tanácsokat.
2012. szept. 3. 19:52
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mennyire vagy hozzászokva a mozgáshoz, de az elején ne vidd túlzásba mert el fogja venni a kedved a folytatástól. Szépen fokozatosan csináld, ha bírod akkor nem szóltam.
2012. szept. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 poiu ***** válasza:
A húst mindenki nehezebben emészti, mint a barckot - ez az egyik oka, hogy húsevés után kevésbé leszel éhes. Kicsit nem ártana próbálkozni a húsokkal, ha nem tiltja a vallásod (húsleves?).
2012. szept. 4. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nekem a dokim mondta:)

Amúgy húslevest semmiképp, abba csak a sav kerül, mit ha "sav" levet innék:) Lúgosítani kell inkább, megtalálni az egyensúlyt:) Amúgy szerettem a húslevest, de kerülöm

2012. szept. 4. 09:02
 9/9 poiu ***** válasza:
Ajjaj, sok az ideológia. A zöldség a húslevesben lúdosít. Ha szereted, egyed.
2012. szept. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!