Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tojás diétát végig lehet...

Tojás diétát végig lehet csinálni? Tényleg lehet fogyni? És ha a vacsora-részt teljesen elhagyom?

Figyelt kérdés
Én a tojás diétát kezdtem el. Felnőtt vagyok 40-es. Még mielőtt más egészséges tippeket adna valaki: egyébbként egészségesen élek. A pluszkilók 4 éve jöttek fel egy egészségügyi probléma kapocsán ami azóta megoldódott. Nm nassolok, nem zabálok, mozgok, de a szokásos életvezetésemmel azok a plusz kilók tartják magukat stabilan.

2012. szept. 4. 08:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Olyan nincs,hogy valaki elhagyja a vacsora-részt, egyél akkor inkább valami könnyűt! A tojás-diétát nem javaslom... inkább válassz valami olyat,amit hosszabb távon tudsz csinálni,de amiben minden fontos tápanyag megvan és nem egyhangú.
2012. szept. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

90 napos diétát család mellett nekem nehéz volna megcsinálni. Ha egyedül lennék, az más. A tojást szeretem. Első napon túl vagyok. Nekem sok volt a vacsorára beírt(mivel egyébbként kevesebbet eszem ennél este).

Ha tud valaki hatásosabbat ami nem hónapokig tart és min.5-6 kilótól megszabadít, örömmel fogadnám.

2012. szept. 4. 08:45
 3/11 anonim ***** válasza:
Hol van jól leírva a tojásdiéta? Engem érdekelne.
2012. szept. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Smartguy86 ***** válasza:
75%

A tojásdiéta hülyeség és káros!!! A tojás fehérjetartalma csekély, ellenben a sárgája egy merő koleszterin - méghozzá a rossz fajtából. Egy ilyen diéta az elhízott embereknek végzetes is lehet - érelmeszesedés, szívroham, stb. Nem kell ecsetelni.


Aki ezt kitalálta, azt kéne tojáson tartani egész életében. Megérdemelné.


A 90 napos diéta is hülyeség - az ember nem így működik, hogy szétválogatja a tápanyagokat. Minden nap minden tápanyagra szüksége van, nem lehet szétszedegetni. SEmmi tudományos alapja nincs. Olvasnivaló:

[link]


Ellenben itt a követendő példa:

[link]

2012. szept. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én vagyok, akit érdekelt. Megtaláltam a neten. Ez nagyon durva.

Ezt biztosan nem csinálnám. Már az első hét is gáz. De mi az, hogy a második héten nem lehet tojást se enni, se zsiradékot, se szénhidrátot. Akkor mégis mit? Káposztát paprikával naturba????


De bocs, nem akartalak leszólni. Tyúkokat tartok, sok a felesleges tojásom és kilóm. Elsőre jól hangzott, hogy a kettőtől egyszerre megszabadulhanék egy diéta által...de nem ilyenre gondoltam.

2012. szept. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A 90 naposnak semmilyen igazolt káros hatása nincs, csak család mellett baromi nehéz tartani, nehéz mindig szétválogatni a tápanyagokat, azt ráérő emberkéknek találták ki, akik egyedül élnek. A másik "baj" vele, hogy a feleslegtől megszabadít, de ha nem váltasz utána életmódot, az egészet vissza fogod szedni és ez igaz akármelyik diétára. Azok a plusz kilok azért vannak ott, mert nem jó az életmódod. Próbálj többet sportolni, az még család mellett is megoldható.
2012. szept. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Smartguy86 ***** válasza:
100%

#6 - Szvsz ez az egyik nap tésztát, kenyeret és egyéb szénhidrátokat zabálok, aztán másnap meg gyümölcsökön koplalva szenvedek, ezt nem mondanám éppen egészségesnek.


Meg pl. hogyan különíted el a keményítőt a szénhidrátoktól? A keményítő is egy fajta szénhidrát, miért kell azt külön napon enni?


Végezetül pedig: mit teszel az ellen, hogy a tested az energiakiesést az izmaid bontásával fogja fedezni? 7 napból 1 nap eszel mindössze fehérjét. Ezt bárkinek a teste megéri és rögvest nekilát tartalékolni - zsírt képez, miközben az izomzatot bontja le.


Ez persze lehet úgy jelentkezik a mérlegen, hogy fogytál X kilót CSAKHOGY - az izom nehezebb szövet, mint a zsír, tehát elvileg gyorsan fogysz, de a zsírod mégse tűnik el.


EREDMÉNY: 90 nap után konstatálhatod, hogy egy plöttyed teleszart búvárruha alakjával vetekszel + végigszenvedtél 3 hónapot úgy, hogy minden második nap éheztél... és akkor még a visszahízásról nem is beszéltünk. Mert 90 nap után ha abba hagyod és élsz úgy, mint azelőtt, akkor pont olyan szarul fogsz kinézni, leszámítva azt a tényt, hogy idő közben az izomzatod is lepusztult, így 2x annyit fogsz hízni kevesebb kajától is.


Megéri?


Ehelyett a tervezett étrenddel és a rendszeres testmozgással: SE éhezni nem kell, SE szenvedni, finomakat ehetsz napi 5x, így nem korog majd a gyomrod. Nem kapsz gyomorsavtúltengést sem a gyümölcsnapoktól (ja igen, gyomorégés az garantált a 90 naposban - talán fekély is lesz belőle...). Nem jobban hangzik?

2012. szept. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen, ez az elmélete, csak gyakorlatban ez nem így valósul ám meg, és valójában nem érti senki sem, hogy nem. Rengeteg ismerősöm csinálta már ezt a diétát, és az nem izom volt, amit fogytak, hogy fogyna már egy ember 20 kg izmot, ne hülyéskedj már. Csak az elméletét látod, de a testünk nem elméletek alapján működik és bizony ezzel a diétával zsírtól szabadulsz meg, akár elfogadod, akár nem. Hatékony diéta, működik szépen, csak utána mindenképp életmódot kell váltani, ez csak a kezdő löketet tudja megadni. Semmi koplalás nincs benne, gyümölcsnap heti egy van benne, ott viszont nem korlátozza az elfogyasztható gyümölcsöket. A testünk nem reagál mindenre azonnal az izmok bontásával, be is b@szna, egy vega csak 3x egy héten eszik szóját, mégis életben van...
2012. szept. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
41%
40 évesen lehetne már több eszed.
2012. szept. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Testkontoll dieta ami tulajdonkeppen eletmod. Olvass rola a neten. Tudsz vele ugy fozni, hogy a csaladod eszre sem veszi talan a kulonbseget. Sok sikert!
2012. szept. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!