Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez egy jó vacsora ha fogyni...

Ez egy jó vacsora ha fogyni szeretnék?

Figyelt kérdés
2főtt tojás két répa, egy paprika, 100 g félzsíros túró, 10g friss sajt. Mert nekem az átlag fogyókúra receptekhez képest soknak tűnik, ugyanakkor kicsit se laktam jól. Még nem kezdtem el a fogyókúrát, csak bemelegítek, meg próbálgatok hétfőig, ezért érdekel.
2011. márc. 23. 19:00
 1/7 gdbillie válasza:

Igen, ez mondjuk úgy egy jó vacsora. DE vigyáznod kell hogy ne egyoldalúan étkezz, tehát mindig változatosan egyél! Ha ajánlhatom egy nap sohase edd kétszer ugyanazt. Hidd el szervezeted megfogja hálálni. (A gyümölcsök fogyasztása különösen egészséges és jól lehet vele fogyni)


U.i.: A változatos és egészséges kajálás mellett a mozgást se hagyd ki, mivel a diéta csak így lessz igazán eredményes! Sok sikert a fogyáshoz!

2011. márc. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az ízlésem a szűk keresztmetszet a kajálásban sajnos, tehát valamelyest egyoldalú lesz az biztos, de törekszem a változatosságra. És hétfőtől megy az edzés is.
2011. márc. 23. 19:25
 3/7 anonim ***** válasza:

140+80+20+180+380=800 kalória

Ez szerintem sok,és éhes maradtál.De itt nézelődj:

[link]

Én is fogyózom.Savanyúkáposztát eszem kenyér helyett mindenhez,mert eltömít,jól lakok tőle.3hét alatt fogytam 5 kg-t.

2011. márc. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az lehetetlen, hogy 10g sajt 380 kalória. Ez kisebb volt, mint a legkisebb sport szelet, és abban nincs ennyi. Hú, most sokkoltál ezzel a 800-zal...
2011. márc. 23. 19:38
 5/7 anonim ***** válasza:

Bocsi.10 dkg sajtot számoltam.

1 dkg sajt,az még egy falat sincs.

2011. márc. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát ez egy 100g-s ből volt kb. másfél falat (durván a tizede), és elkevertem a túróval, hogy ne legyen olyan ízetlen, mert ez jó sós, feta jellegű :)
2011. márc. 23. 20:22
 7/7 anonim ***** válasza:

A sajtot hagyd el, és ha ezt az egészet összekeverve etted, akkor mehet rá egy fél doboz natúr joghurt.


Szerintem egyáltalán nem sok.

2011. márc. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!