Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Rámjött az ehetnék, megőőőőrül...

Rámjött az ehetnék, megőőőőrülök! Majonézes krumpli, gyümölcsrízs, sajtosrúd, műzli! Ezeket eszi a család, most készültek el, friss, finom! Megenném, de tudom, hogy nem szabad. Mit tegyek? Mivel vegyem el tőle a kedvem?

Figyelt kérdés
2009. júl. 28. 16:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Egyél belöle, de csak keveset. A legjobban bevált, ha kicsi tányérra szedsz magadnak és tortavillával vagy teáskanállal eszed.

Ha valamit nagyon kivánsz, akkor jobb keveset enni belöle, mint teljesen lemondani, mert attól csak továbbra is étvágyad lesz, és aarmit eszel, nem érzed, hogy jóllaktál. A fontos a mennyiség!

2009. júl. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mindenből szedj egy picikét, de tényleg csak mértékkel (pár kanál gyümölcsrízs, kevéske krumpli, kicsi műzli, 3-4 sajtos rúd) ha így gondolod h nem szabad, akkor pedig utánna menj kocogni, vagy dvd-re tornázz, enyhíts a lelkeden :)
2009. júl. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
úgy lesz, köszi! :D
2009. júl. 28. 16:53
 4/6 anonim ***** válasza:
Mesélj,hogy sikerült,én biztos nem bírnám ki,ha a családom ott enné előttem a sok finomságot.
2009. júl. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nah hogy sikerült?:O

ismerős am a helyzet...mivel én a "kisadagos" dolgot nemtom megállni ilyenkor telieszem magam almával...és meg sem bírok mozdulni:P....lehet h hülyeség, de nekem bevállt...

2009. júl. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

ettem egy kicsi gyümölcsrízst, kb 3 kanállal, ettem egy kis tál majonézes krumplisalátát, isteni volt :D Aztán a műzlihez már nem is volt kedvem, a sajtosrúdbol meg ettem 3 harapást :)

Köszi a segítséget. Asszem tartanom kéne itthon savanyúságot meg olyan dolgokat, amikből sokat ehetek és nem "bűn" :D

2009. júl. 28. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!