Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Képtelen vagyok rávenni magam...

Képtelen vagyok rávenni magam a mozgásra. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
egyszerűen hiába ülök rá a biciklire,hiába kezdek el kocogni,nagyon hamar megunom,és azt érzem,hogy huh ezen az energián már kitakaríthattam volna a házat vagy csinálhatnék ezen az időn már mást is.tudom hogy hülyeség,de egyszerűen sajnálom a sportba fektetett időt és energiát,és bűntudatom van hogy mért nem inkább a dolgomat végzem,,pedig tudom hogy az egészségem az első,de ezt az érzést nem tudom legyőzni.mindig eltervezem,hogy megyek futni,de aztán meglátom a porcicákat a szobámban,és ottragadok takarítani..mit tudnék tenni?segítsetek légyszi!
2009. júl. 28. 17:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen mozgások (futás, bicikli, úszás) sokszor engem is untatnak, de mozogni viszont szeretek, és megtaláltam azt ami nekem nagyon bejön: hastánc, lovaglás, túrázás erdőben. Ezek szerintem a legkevésbé unalmas mozgásformák, főleg a lovaglás mert szinte 100% figyelmet kíván, főleg eleinte. Ha anyagilag megengedheted, akkor szerintem próbáld ki. Amúgy nem lehet, hogy tisztasámániás vagy és ezért van bűntudatod?
2009. júl. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Akkor takaríts! Azzal is lehet kalóriát égetni. Csak épp ügyelj arra, hogy ne ragadj le tul sokáig egy helyen.
2009. júl. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szex,szex és szex!
2009. júl. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
kedves utolsó válaszoló!azzal nincs gond,de az nem tul aerob mert pulzusszám igencsak magasan van és nem is lihegésmentesXD a lovaglás jó ötlet,de sajna most az időm nem engedi,pedig már rég szeretnék.azt ki is fogom próbálni ahogy vége a zűrzavarnak:)mondjuk szegény ló a 77kilómalatt össze is szakadna..:Dnem kéne sokat leadnom,egy öt kilóra gondoltam..am.175cm vagyok,és teljesen egyenletesen oszlik el rajtam a felesleg.amúgy nem vagyok tisztaságmániás,csak rossz érzés h. tele a mosogató énmeg bicajozhgatok:S..tudom hülyeség,de nálam első a kötelesség.azután meg már fáradt vagyok visszaülni a bicajra..:S:D.. de köszi a segítsget mindenkinek:)
2009. júl. 28. 22:58
 5/7 anonim ***** válasza:
A mozgást is kötelességnek kell föfogni, pont úgy mint a munkábamenetelt, vagy a házimunkát. Nálam az edzés az első! ha az edzés megvan, utána jöhetnek a porcicák, de addig a ház is összedölhet. Programozás kérdése. :)
2009. júl. 29. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Törődj bele a helyzetedbe.
2009. júl. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
kedves utolsó előttinek:lehet hogy énis megpróbálom átprogramozni magam,hátha menni fog:)az utolsónak meg annyit,hogy ha nem tud normálisan válaszolni,akkor ne írjon.pont azért tettem fel a kérdést,mert nem akarok beletörődni a mostani helyzetbe.
2009. júl. 29. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!