Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Képtelen vagyok hízni, ha...

Képtelen vagyok hízni, ha valamilyen porokat szednék az segítene?

Figyelt kérdés
Hiába eszek akármit, hiába eszek naponta sokszor, nem hízok, szinte azonnal átmegy rajtam az egész. 180 magas vagyok és 50 kg.
2011. szept. 1. 20:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
lesz ez még másképp is. amúgy meg irány az edzőterem súlyzós edzés és mellé tömegnövelő étkezés. kérd ki egy személyi edző tanácsát.
2011. szept. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Menj el egy Bio boltba és kérdezd meg az eladót hogy tudna e vmi táplálék kiegészítőt adni :)
2011. szept. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Tudom én, hogy lesz ez még máshogy, de 10 éve 50 kg vagyok legalább... Ha véletlenül hízok is egy kicsit, pár nap alatt visszamegy, egyből.
2011. szept. 1. 21:18
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

testvéér:D énis így vagyok. én a helyedben bedöngetnék a gasztroenterológiára, hogy kiderítsék, h nem vagyok-e lisztérzékeny, vagy éppen tejcukorérzékeny. énis ezt fogom tenni nemsokára.

mind2 betegség felszívódási zavar, magyarul akármit eszel, kisz*rsz minden tápanyagot. a hasad nem szokott menni?


aza lényeg mind2 gyógyítható speciális étrenddel, csak gluténmentes vagy éppen laktózmentes termékeket kell enni, és egyből hízásnak fogsz indulni. már ha valamelyik fennáll a testedben a 2 betegség közül

2011. szept. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem szokott menni a hasam, de tulajdonképpen eszek azt megyek wc-re, úgy ennyi szokott lenni nekem az egész... Viszont akkor én is utána nézek, hogy kiderítsék mivan! Köszönöm!
2011. szept. 1. 22:20
 6/13 anonim ***** válasza:
nincs mit. menj be és mondd meg h nem tudsz mit kezdeni magaddal, sovány vagy nagyon mindíg is az voltál, és h lehet-e ez a fent említett betegségek miatt
2011. szept. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 bix ***** válasza:
100%

ezek a betegségek általában elég ritkák és minden esetben hasmenéssel járnak, laktózérzékenyek, lisztérzékenyek mind komoly futásban vannak ha olyat esznek ami nem frankó.


a jelenlegi edzőtársam is ilyen. azt mondta hogy 18 éves de nem tud hízni ilyen alkat. jah... összeraktunk neki egy kaját és láss csodát úgy megindult mint az őrült.


egyébként mit akarsz hízni? zsírt? izmot szednél fel? mit csinálsz? milyen a munkád? milyen az edzésed? mit kajálsz? leírhatnád ezeket hogy tudjunk segíteni

2011. szept. 2. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Kevés kalóriát viszel be.

És nem 1-2 napig kell eszegetni.

A tömegnövelés ugyanolyan,mint a diéta,csak fordítva.

Ebben fokozatosan növeled a bevitt kalóriát és edzel,hogy a hízás lehetőleg izomban-formában-történjen.

A tömegnövelőt meg akkor érdemes alkalmazni,ha a tökéletes étrended mellett már nem bírsz annyit enni és ezzel egészíted ki.

Állapítsd meg a napi kalóriaigényed és tegyél hozzá kezdésnek plusz 500 kalóriát.

Egy hónap múlva megint 500at és így tovább.

Meg persze nézz egy étrendet,tartsd be és edz.

2011. szept. 2. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Nekem ha zsírba hízok, utána már azt meg izommá tudom gyúrni, csak most nincs is mit gyúrnom, hülyén érzem magam konditerembe is, mert csontokra még szálkásítani se lehet.

Programozó vagyok amúgy, úgyhogy nem egy eszméletlen munkám van, szinte csak ülök. Régebben bicóztam, nem híztam tőle, most nem bicózok ugyan úgy nem hízok. Enni meg, hát tésztákat, igazából mindent, sajnos elég sok gyorskaját is eszek. Ezt is meg akarom változtatni, hogy rendes étrendem legyen, meg mellette sport vagy valami.

2011. szept. 2. 17:13
 10/13 bix ***** válasza:
90%

"Nekem ha zsírba hízok, utána már azt meg izommá tudom gyúrni,"


ezen még gondolkozz. zsírbós soha nem lesz izom...

2011. szept. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!