Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hány év alatt lehet 30-35...

Hány év alatt lehet 30-35 kg-ot fogyni, és hogy kezdjek hozzá?

Figyelt kérdés
2012. szept. 4. 22:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

mennyiről fogynál?

hány centi vagy, és hány éves?


én is ezen gondolkodom

2012. szept. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
175cm,105kg,26L
2012. szept. 4. 22:42
 3/14 anonim ***** válasza:
Szerintem 2-3. Rajtam is van 40 kiló felsleg. :(
2012. szept. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Hát okosabb tőlem sem leszel, mert nekem is ez a gondom. Én 168/115/33. De ha van valami jó ötleted hogyan kezdjél hozzá, annak örülnék. Még azt sem tudom milyen sportot válasszak, mert tönkretenni az izületeimet nem szeretném. Egészséges táplálkozásról meg csak az jut eszembe, hogy rengeteg időt vesz igénybe megtervezni. És nekem az nincs...
2012. szept. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Én sportnak a biciklizést gondoltam. Van egy szoba biciklim végre hasznát is venném, nem csak táska tartó lenne.
2012. szept. 4. 23:09
 6/14 anonim válasza:

csajok, csak tenni kell érte! az egészséges étkezést szervezni???ugyan...csak mikor elmész a boltba(mert elmész) akkor mást kell belepakolni a kosárba, ennyi!!!

ugy mondom ezt h én 171/107/28éves vagyok.most hagytam abba a második babám szoptatását.a héten kezdem az edzést-első 2 hónapban személyi edző segitségével(igenis kell h valaki nyüstöljön és kontrolláljjon h ne legyen az h áh most inkább nem megyek,meg jön a mérés-centizés akkor nem zabálok be stb)aztán biztos lesz látványos eredmény ez idő alatt,étrendet is kapok a vendései kisebb sulyból nagyon sokat foygnak ennyi idő alatt,nekem is menni fog. aztán ha lemegy kb 15kg,akkormár eléggé ösztönözni fog h folytassam. ha én férj és 2 pici gyerek mellett(2éves és fél éves) meg tudom tenni h heti 3x másfél orát sportolok,akkor ti is!! hajrááááá

2012. szept. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
6-os, ha ekkora szád, akkor mellékeld az étrendedet, és hogy melyik nap milyen edzést végzel. Utóbbit úgy, hogy otthon is elvégezhető legyen.
2012. szept. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Marha egyszerű módszer: egyél egyre kevesebbet, akármit, csak feleannyit-negyedannyit, hagyd el a kenyeret meg egyéb hizlaló dolgokat. Nekem bevált. Én emellett nem mozogtam, nagy ritkán görkorizni jártam el, de az is csak saját szórakozásból mikor olyanom volt. Igen, lefogytam, elég gyorsan, nem kellettek hozzá évek. Persze voltak napok mikor kis nasin kívül semmit nem ettem, és nem érdekelt az egészségem sem, hogy árt vagy nem a módszer. Én csak le akartam fogyni, sikerült, semmi bajom, nem is híztam vissza, mostmár rendesen eszek. 50 kg vagyok. 29 kg-ot adtam le 1 éven belül. Gondolom tornával meg minden gyorsabban is sikerült volna...
2012. szept. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Csatlakozom a 6-oshoz!

Nem a szája nagy, hanem tett már valamit!

Én kicsit több, mint félév alatt 27 kg-ot fogytam! Nem koplaltam, viszont a szénhidrátot csökkentettem, amennyire lehet, és heti 4-szer sportoltam, pedig még csak 9 napos a babám!

És igen, itthon is meg lehet oldani. Igaz nekem van egy elliptikus trénerem, de rengeteg letölthető dvd van, meg ki lehet menni futni is.

Minden csak akarás kérdése!

2012. szept. 5. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Elnézést, hogy nem tudok letölteni, mert nem olyan a gépem, és nem ugrálok a 2. emeleten. Futni itt nem lehet, mert ez nem olyan környék. De azért várom az izület kímélő otthoni gyakorlatokat, meg az étrendet, mert én 1200 kalóriával éheztem, és sz.rt se fogytam, pedig majdnem 100 kiló vagyok, és nem viszi a seggem autó sehová.
2012. szept. 5. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!