Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehet kevés pénzből...

Hogyan lehet kevés pénzből lefogyni?

Figyelt kérdés

2012. szept. 5. 17:52
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
Ami 1 fillérbe sem kerül az a futás:) Semmi nem kell hozzá csak Te!
2012. szept. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

szerintem a diétás étrend még olcsóbb is, mint a normál, de ezzel biztos vitatkozni fogtok.

szerintem az idő max, ami több, amit a kajád összekészítésével töltesz, ugyanis oké, ha rendeled a diétás kajáidat, akkor az drágább, de ha magadnak főzöl, és először kigondolod, hogy mit fogsz enni egész nap, akkor olcsóbban ki lehet hozni...sok zöldség, gyümölcs, amit meg lehet venni piacon, nagyon olcsón. egy-egy uzsonna, vacsora, max egy kefír, natúr joghurt, egy kis zöldség...

vagy mire gondolsz kérdező, mi a drága?

2012. szept. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Sok zöldséget kell enni, nyersen is.

A gyümölcsök drágák, de a répa, káposzta, karalábé, uborka, csalamádé stb. olcsók.


A futás sem olcsó mulatság, legalábbis kezdésnek nem az, mert kell hozzá egy jó futócipő.

2012. szept. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Malaboy ***** válasza:
100%

Olcsó zöldségek, amik alacsony ch tartalmúak, pl uborka, paradicsom, paprika, brokkoli, cukkini

Tojás(inkább fehérje), zsírszegény túró (lidlben 500 gr 350 ft ) zabpehely+fehérjeturmix reggelire(olcsóbb fehérje is jó, ha csak hobbi szinten, táplálékkiegészítésként, 2,5 kg kb 10 000 ft, ami elég 2 hónapig legalább, hal..Edzés, edzés és edzés

2012. szept. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Kevés pénzből sokkal könnyebb, mint amikor van "fölösben" elkölteni valója valakinek, ugyanis nincs csábítás, hogy megvegyél valami csokit, sütit, chipset, beugorj a Mekibe, odalépj egy italautomatához, stb.

Én is tapasztaltam és az ismerőseim is, hogy összességében kevesebbet költünk élelmiszerekre, mióta átálltunk az egészséges étkezésre, ugyanis nem a korábbi étrendünk mellé, hanem HELYETTE vásároljuk a megfelelő élelmet.

2012. szept. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Edibaby válasza:
81%

szia a csak csajok című műsorban hallottam egy dokitól hogy a zsírlebontás 5 órahossza után indul be vagyis étkezz 5 óránként (minden étkezésnek számít aminek íze van) és a 3-4 liter víz elfogyasztása naponta: méregtelenít és tisztít.

sok sikert :)

egyéni tapasztalat: a pozitív hozzáállás mindig segít !

2012. szept. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Magyarországon több százezren gyakorolják.

Titka: NO(pénz)PÁPIra!

2012. szept. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
63%

Ha egy vastagabb nadragszijat feszesebbre huzol a gyomrodon, az a gyomrod telitettsegi erzetet noveli: van egy nyomas erzekelo a gyomorban :) ergo nem leszel ehes.

enyhe szodabikarbonas viz a gyomorsavat semlegesiti, ez a gyomorfal savazasat csokkenti ergo nem fog a gyomrod korogni. Ne egyel semennyi cukrot, edesseget, cukor tartalmu etelt, italt, juice-okat. Ha szomjas vagy, a szervezetednek VIZRE van szuksege. Vitaminokat potold plusz tblettaval, pl DM multi vitamin eleg olcso, napi egy boven sok. youtube-on nezd meg a "3D pushup" videokat es csinald vegig oket, ha nem megy, mert a hasad akkora, nyomj mely fekvotamaszokat fotelban, vagy karosszekben.

Aludj kevesebbet.

2012. szept. 9. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
74%
A többiek jó dolgokat mondtak, én a gyomor szorítás helyett azt ajánlom, hogy igyál meg 2 dl mentes ásványvizet vagy gyógyteát minden étkezés előtt és egyél naponta 5x keveset. Írj majd, hogy sikerült-e! :)
2012. szept. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
59%
Egészséges étkezés pl.: alma, szőlő vagy bármilyen gyümölcs vagy zöldség ami nem túl drága. Azon kívül mozgás pl.: futás, biciklizés, 1-1 hosszabb séta, gimnasztika. Egy halom lehetőség van még így is, csak akaraterő és kitartás kell hozzá.
2012. szept. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!