Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mitől van ez? Mit lehet...

Mitől van ez? Mit lehet ellene tenni?

Figyelt kérdés
Kb egy fél éve diétázok és eddig egész jól ment, de mostanába valahogy nehezebb ellenállnom mindennek és sokkal többet ennék :( . Mitől lehet ez? Mit lehet ellene tenni?
2012. szept. 5. 19:11
 1/4 anonim ***** válasza:

szia, abszolút megértelek, én 5 hónapja diétázom és az utóbbi hetekben csak vergődöm, borzasztóan kívánom a tilos dolgokat és edzeni sincs kedvem... (ki is írtam erről kérdést tegnap ide). szerintem attól lehet hogy nagyon belelovalljuk magunkat abba hogy nem szabad ilyeneket enni, és ez a negatívkodás így nyilvánul meg, hogy tiltakozik a testünk az egészséges életmód ellen... próbálkozhatsz CH-emeléssel, az javíthatja a hangulatot. én most kicsit lazítottam és több gyümölcsöt eszem, mert lassan már belebetegszem a szigorú szabályokba, úgy döntöttem, ennyi belefér. nem szabad elfelejteni, hogy a cél a jó közérzet, jobb életminőség, és kell találni egy olyan életmódot, ahol nem megy rá az egészségességre a jókedved és a hangulatod amiatt, hogy megvonsz magadtól dolgokat.

20l

2012. szept. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is ugyanebbe a cipőben járok.

Attól félek, hogy tiszta lelki beteg leszek, mire a "végére" érek. És fogalmam sincs hogy mit tehetnék ellene. :(

2012. szept. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
tarts egy kis szünetet! én 11 hónapig csináltam most tarottam 2 hét szünetet
2012. szept. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
utolsó: a szünet alatt mit értesz, felhagytál a diétával és ettél amihez kedved volt? én azért nem merek ilyet csinálni mert utána nagyon nehéz visszaállni a szabályok közé..
2012. szept. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!