Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » MIÉRT vagytok ilyenek? Lányok...

MIÉRT vagytok ilyenek? Lányok leginkább.

Figyelt kérdés
Miért vagytok olyanok, hogy őrülten "hétfőtől" elkezdtek fogyózni, és akkor jönnek az okos kérdések, hogy jujj ma megettem VÉLETLENÜL egy db (!!!!!!!) raffaellot, mákos pitét, csokit...és azt hiszitek, hogy attól fogtok hízni???
2012. szept. 5. 19:44
 1/9 anonim válasza:
28%
provokáló kérdés
2012. szept. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, veszettül.
2012. szept. 5. 19:52
 3/9 anonim ***** válasza:
34%
Mert a kövérség és a szépség két, egymástól különálló, összeegyezhetetlen fogalom, és ezt mind tudjuk.
2012. szept. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Soha nem tudjátok előre, hogy mi fog történni veletek életetek során. Manapság az, ha valaki megeszik egy csokit, akkora bűnnek számít a sok gagyi fogyókúrában, mintha világvége lenne. Miért nem lehet élvezni az életet a maga teljességében?

Ízlik? Egészségedre. Nyami.

2012. szept. 5. 19:54
 5/9 anonim ***** válasza:
70%
Mert szinte lehetetlen leállni, egyből lesz kettő, és a többi. A vércukrom felszökik, eufóriába esek, és követelem, hogy még még még. Nincs olyan, hogy egy raffaello, á, dehogyis. Ezért nem eszek már 1 éve egyáltalán cukrot, és így már nem is hiányzik. De ha ennék, nem tudnék leállni. Másnap is ennék. Azután is.
2012. szept. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert sokan idióták. Azt hiszik, hogy egész nap esznek 5 szem magot, meg tornáznak napi 2 órát, akkor lefogynak. Azt hiszik ezt csinálják 2 hétig és megváltják a világot. Nem fogják fel, hogy életmódváltás kell, amibe lehet csokit is enni, csak nem egy táblával...
2012. szept. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen, értem. Utolsó, igazad van, így kellene mindenkinek gondolkodnia, és így mindenki boldogabb lenne. De sajnos nem így van. :(
2012. szept. 5. 20:06
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert szerencsétlenek, nincs kitartásuk és biztatást várnak.
2012. szept. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én úgy fogytam le, hogy az edző beiktatott egy "nasi" napot. Akkor ehettem csokit, pizzát... amit akartam (mértékkel)... isteni volt :)
2012. szept. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!