Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Gyorsan le kell fogynom. Jó...

Gyorsan le kell fogynom. Jó ötlet az amit most csinálok?

Figyelt kérdés
Kb 1 hónapom van rá ,hogy megszabaduljak 10kg-tol nagyon fontos lenne. Napi 1.5óra intenzív mozgással és kemény diétával(nagyon szigorú diétáról van szó (napi 800kcal))lehettséges lenne ez?
2009. júl. 28. 21:27
 1/3 anonim ***** válasza:
64%
igen lehetséges, csak utána a dupláját fogod visszaszedni, és ez most komoly, a barátnőm is ezt csinálta...
2009. júl. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

a 800 kcal mellett a 2. hét végén elájulsz, vagy egyszerűen nem lehet majd veled beszélni, olyan ingerlékeny leszel. én végig csináltam, mindenkit magamra haragítottam végül kórházba mentem infúzióval. 12 kg-ot fogytam, és másfél hónappal később már 16-tal vagyok több. most ez ellen küzdök.


nézz más módszer után, lehet ennyit fogyni, de ne így. nézz be a hoxa pont hu-ra, ott kaphatsz, ötletet, támogatást, recepteket :)

2009. júl. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehet hogy sürgős de ha meg akarod tartani a súlyodat és korházban sem akarsz kikötni semmiképp se csináld ezt.1 hónap alatt maximum 4 kilotol szabadulhatsz meg ami nem kevés . Reggelire egyél almát rozskenyérrel kevés vajjal

ebédre inkább húst de ne legyen túl zsíros egy kis salátával, vacsorára meg már csak zöldséget joghurtot + napi fél óra mozgás. ha nassolni akarsz almát egyél vagy dinnyét :):)

2009. júl. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!