Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tartsam meg a súlyomat?...

Hogyan tartsam meg a súlyomat? Ez jó módszer?

Figyelt kérdés
mivel lefogytam a kívánt mennyiséget, így ezt a súlyt szeretném megtartani. de még mindig diétázok és nem eszek tésztaféléket és kenyeret, meg zsíros ételeket sem. illetve délután már csak zöldséget, gyümölcsöt és joghurtot eszem. viszont még mindig fogyok, pedig már nem akarok. próbálok erősítő tornákat is csinálni és délelőttönként többet enni akár péksüti félét is, de így is fogyok. hogyan tartam meg a súlyomat hogy ne hízzak és ne fogyjak, esetleg erősödjek, feszesedjek, izmosodjak?? előre is köszi szépen
2012. szept. 6. 16:52
 1/2 Smartguy86 ***** válasza:

Több sport, több fehérje az étrendbe.


A péksütemény marhaság, attól max zsírosodni fogsz. A diétát fenn kell tudni tartani - ha éhezéssel fogytál, akkor rosszul csináltad. Pont.

2012. szept. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi a választ. nem fogytam éhezéssel, hiszen délelőtt szintén gyümölcsöt zöldséget meg néha max pirítóst ettem. délbe meg normálisan mindent, pörköltet, rakott ételeket, salátákat, leveseket, husokat, csak épp tészta nélkül. akkor hanyagolom továbbra is a tésztaféléket. köszi mégegyszer
2012. szept. 6. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!