Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek ez elég?

Szerintetek ez elég?

Figyelt kérdés
Fogyókúrán vagyok és heti 3-4szer megyek Fitness stúdióba.Ez elég vagy többször kéne?Jah és 1,2 órát edzek.

2012. szept. 12. 19:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Ennél többször felesleges.
2012. szept. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Miért felesleges?
2012. szept. 12. 20:08
 3/5 anonim ***** válasza:

Mint az élet sok más területén, a sportban is sokkal fontosabb a minőség a mennyiségnél, vagyis az edzés intenzitása a hosszánál és a darabszámánál.

A megfelelő intenzitású edzés pedig pihenőnapokkal a leghatásosabb.

2012. szept. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szerintem meg sok is, persze attol fugg mit csinalsz.

Ha peldaul heti 4x az elliptikus gepen utod el azt az egy orat, akkor csak az idodet pazarolod.


Iktass be sulyzos edzeseket. Az izom egeti a zsirt, az izmot pedig ugy epited, hogy hasznalod, vagyis megdolgoztatod. En megfigyeltem, amig kondizni jartam, hogy voltak lanyok akik evek ota oda jartak, mindig csak az elliptikuson nyomtak, es soha semmit nem valtozott az alakjuk. Oke, hogy nem hiztak el, de nem is lettek formasabbak.


Aztan abbahagytam a kondi dolgot es otthon kezdtem el sajat testsullyal dolgozni, heti kb 3x 45percet, plusz heti 3xi futas es jobban nezek ki mint amig a kondiba jartam.


vagyis a futas jot tesz az allokepessegemnek es elegeti a sok kaloriat, a fekvo/felules/guggolas/huzodzkodas pedig csinos feszes idomokat csinal.


Mindenkepp iktass be sulyzos vagy sajat testsulyos gyaksikat a tervbe.

2012. szept. 15. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2012. szept. 15. 00:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!