Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Maximum 10 kg-ot szeretnék...

Maximum 10 kg-ot szeretnék fogyni. Betegség miatt kicsit feljött rám pár kg. Milyen módszereket ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Több, mint 1 hónapig nagyon beteg voltam, utána 3 hónapig nem is volt szabad sportolnom. Mielőtt beteg lettem, elhatároztam, hogy le fogok fogyni. Csak közbeszólt ez a "kis" betegség és 69 kg lettem a 170 cm-emhez.

A célom a 60 kg. Hétfőn és kedden van tesim, ezért aznap nem szoktam futni (meg mert azokon a napokon sokat kell tanulnom), de szerda, csütörtök járok futni (hétvégén meg azért nem futok, mert ilyenkor barátommal vagyok). Pénteken pedig 3,5 órát társastáncolok.

Enni pedig mindent megeszek, persze csak mértékkel, nasit ritkán szoktam. A gyümölcsöket, zöldségeket is szeretem. este 6 után általában nem eszek.


Mit csináljak még vagy min változtassak? Mit ajánlotok nekem? 17/L



2012. szept. 12. 19:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szamold ki azt a kaloriamennyiseget, amitol lemegy az a par kilo: www.orvosilexikon.hu ott van egy napi kaloriaszukseglet kalkulator. Egyel kevesebbet, de ne annyira, hogy szedelegj. Nekem ehhez a szamolas valt be, de lehet neked maskep fog mukodni.
2012. szept. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Amugy ez a betegseg mar elmult? Mert ha hormonzavar vagy ilyesmi, akkor nem tudom hogy le tudsz- e fogyni azonnal. Esetleg az orvost kene megerdezni. Mellesleg ehetsz meg 6 utan is csak ne tul sokat, mondjuk nehany gyumi. Persze ha 10 kor mar alszol, akkor jo ugy ahogy csinalod!
2012. szept. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az oldalt! Hasznos volt számomra.
2012. szept. 12. 20:26
 4/7 A kérdező kommentje:

Elmúlott, szteoridokat szedtem, és a kórházban vénásan is kaptam párszor, amúgy egy nap 21 db bogyót kellett szednem.

Nemsokára fogamzásgátlót fogok szedni, félek, hogy attól még jobban elhízok.

2012. szept. 12. 20:28
 5/7 poiu ***** válasza:

Zöldség > hús > gyümölcs. Nuku cukor, keményítőből csak amennyit muszáj (pl. suliban).

Futás, tánc remek, hétvégén meg elcsábíthatod a barátodat kirándulni :-)

2012. szept. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Általában így csinálom. :) Most hétvégén bicikliztünk barátommal.
2012. szept. 17. 19:57
 7/7 poiu ***** válasza:
Ha így csinálod, jól csinálod :-)
2012. szept. 18. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!