Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ugye ki fog belölem jönni minden?

Ugye ki fog belölem jönni minden?

Figyelt kérdés
Most este bezabáltam :S de bevettem 8hashajtót... ez éjszakára v reggelre meghozza a hatását, de ugye minden ki fog belőlem jönni amiket most ettem?
2009. júl. 30. 21:35
 1/6 anonim ***** válasza:
81%

Igen drágám. És a kálium is a szervezetedből.

És minden egyéb ásványi anyag aztán majd jó kis izomgörcsöd lesz, meg rángatózól, vagy káliumhiány miatt megdeglesz, ha ezt a "fogyókúrát" így folytatod. Plusz a beleid is teljesen tönkre mennek, mert nem maguktól emésztenek, mozognak, bélbolyhaidnak annyi.

2009. júl. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Úristen 8 hashajtót? Te tiszta beteg vagy!!! azonnal fordulj orvoshoz! Már két három hashajtónál is orvos kell!
2009. júl. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
te bolond vagy
2009. júl. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%

Szia!

Igen, ki fog jönni minden!

Jó éjszakát kívánok neked!

2009. júl. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez most tényleg erős volt. Egyébként sajnos minden nem fog teljesen kijönni belőled, mert amíg áthaladt a gyomrodon, meg a beleiden, addig valamennyi szívódott fel belőle. Tehát sok értelme nem volt bekapkodni a bogyókat.
2009. júl. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy ezt mondom, de szerintem Te nem vagy tiszta. ˇMiért nem vettél be egyből egy egész dobozzal?? azonnal menj orvoshoz!!!! és különben ne zabáljál és meg van oldva!!!!!!!!!
2009. júl. 31. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!