Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy csináljam? Elegem van!...

Hogy csináljam? Elegem van! Csináljon belőlem valaki bombanőt!

Figyelt kérdés

22 éves leszek. Olyan szép lehetnék, olyan jó alakú de a kövérség tönkretesz...elegem van már a sok fogyókurából amit egy két hétig végig csinálok de aztán tovább nem birom....egyszer nagy akaraterővel 94ről 65kgra fogytam (170cm vagyok) sport, torna stb...szerettem a testem...itt áll a sok jó cucc a szekrényemben és alig jó rám valami.

Melleimet is megviselte a torna a fogyás, meg ez az állandó hizok-fogyok...de hajlandó vagyok plasztikai sebészhez is menni a végén kis igazitásra.

Szeretnék jól kinézni...az alap meg van hozzá....ki segit nekem?Biztos vagyok benne hogy ha valaki elvállal és sikerül utána mások is hozzá fognak fordulni. Légyszi vlaki hozd ki belőlem a mximumot!

Egy elkeseredett 21 éves lány! (de sok barátom van meg minden szóval alapjába véve boldog lennék..mások szeretnek igy is..meg szépnek tartanak de nekem nem jó igy!!!)


2010. máj. 23. 11:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
63%
Plasztikai sebészet!
2010. máj. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Első válaszoló!

Lehet ha más ir ilyen kérdést én is ezt irom neki jó tanácsként..menj drágám plasztikai sebészhez!

De még ha meg is tehetném, akkor sem vagyok olyan lusta hogy ha valaki mellettem állna sporttal, mozgással ne tudnám leadni ugyanazt amit a doktorbácsi esetleg leszivna rólam, tudod?

Amin tudok változtatni saját magam is, azért fölösleges lenne plasztikai sebészhez fordulni!

Jaj és nem vitatkozok, csak hozzászóltam...

2010. máj. 23. 11:15
 3/15 anonim ***** válasza:

Szia! Pesten laksz?én így vagyok ezzel 20 éves vagyok 85 kilóval 166 centivel....

mozoghatnánk együtt.támogatnánk egymást....

2010. máj. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
szia! jó lenne de sajnos messzebb lakom!
2010. máj. 23. 11:28
 5/15 anonim ***** válasza:
Szia! Neten keresztül is kereshetsz magadnak fogyistársat, szerintem könnyebb, ha egymást motiváljátok.
2010. máj. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
64%

Te neked tényleg ilyen kevés eszed van?

Egyszerűen nem akarom elhinni!


Ha ilyen problémád van, miért nem keresel egy olyan szakembert, aki ezzel foglalkozik?

Ha a kocsid elromlik, akkor sem szerelőhöz viszed, hanem itt kérdezgeted az embereket, hogy mi lehet a baja?


Komolyan nem értelek. Azt kell mondjam, az ilyen ember megérdemli a sorsát, mert LUSTA!


Érdekes, hogy plasztikai sebész egyből eszedbe jutott, de aki normálisan gondolkozik, annak egy másik fogalom ugrik be ilyen esetben:

EDZŐ

Bammeg!

2010. máj. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
hogy te milyen okos vagy
2010. máj. 23. 12:04
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
egyetértek az utolsó válaszoló véleményével... (a stílusával már kevésbé) elég nagy felesleg van rajtad, szerintem az ilyen ugri-bugri dvd-k meg a koplalás nem lenne hatásos (hosszú távon legalábbis biztos nem, ugyanúgy visszahíznád mint eddig) szóval én is azt javasolom, hogy keress fel egy edzőt aki összeállít neked egy hatásos edzéstervet, és lehet hogy egy dietetikus sem lenne rossz ötlet. én a helyedben felkeresnék egy endokrinológust is, mivel a pajzsmirigy nem megfelelő működése (és más hormonális problémák) is okozhatnak elhízást. persze nem ijesztgetni akarlak, lehet hogy nálad ez pusztán öröklött tényező, de mivel fiatal vagy és látszólag zavar, érdemes lenne a kiváltó okokat megkeresni.
2010. máj. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
76kg vagyok jelenleg
2010. máj. 23. 14:35
 10/15 anonim ***** válasza:
És hogyhogy visszaszedtél 11kg-t? Írtad hogy 65re fogytál, most 76 vagy. Utána már nem figyeltél az étkezésedre?
2010. máj. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!