Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen mozgást válasszak...

Milyen mozgást válasszak ehhez a diétához?

Figyelt kérdés

Hétfőtől szeretnék belevágni egy 2 hetes diétába. Egy éve fogyókúrázom keményen, eddig 27 kilót sikerült leadnom. Egy ideje viszont se le, se fel nem ugrik a mérleg, szóval megpróbálkozom ezzel a diétával.


[link]


Tudom, nem a leghelyesebb módja a továbbfogyásnak, de én mégis ezt választom.


Eddig naponta futottam és tornáztam Norbival és Rékával, illetve sokat bicikliztem és teremben elkezdtem a súlyzós edzéseket.


A kúrát nézve két héten át nagyon alacsony lesz az energia bevitelem, ezért szeretnék tanácsot kérni, hogy szerintetek milyen mozgást válasszak mellé, hogy segíthessem is a fogyást, illetve, hogy kielégítsem a mozgásigényemet, ami már kialakult?


2009. júl. 31. 11:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kéne abba hagynod azt a diétát amivel 27 kilót fogytál. Természetes, hogy megáll egy idő után a mérleg. Kis idő múlva megint mozdulni fog a mérleg nyelve.Ezt a két hetes diétát én is csináltam, és oké, hogy lefogytam vele 2-3 kilót, de 6 jött vissza rám. Én már egy jó ideje a Norbi update szerint eszek, és mennek le rólam a kilók. Persze kell a sok mozgás is. A mozgás amit végzel szerintem nagyon jó. Ha rám hallgatsz nem adod fel, azért mert nem mozdul a mérleg...majd fog!
2009. aug. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!