Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha csak simán kevesebbet...

Ha csak simán kevesebbet eszem a szokottnál s este 6 után semmit fogyhatok mozgás nélkül?

Figyelt kérdés
Térdem miatt nem igazán tudok tornázni és időm sem nagyon engedi!Biciklizni szoktam!!!!!!Már 1 hete nem eszem kenyeret.édességet.tésztát!!Sokkal kevesebbet eszem és sokat iszok!!És így mennyi idő alatt tudok fogyni hogy látványos legyen?Olyan 15kg felesleg van rajtam!!!Köszi....
2009. júl. 31. 13:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
azért mozogni kéne, 40 perc sétát nem bír ki a térded? a biciklizés is jó, csináld amit tudsz, de a térdeidre vigyázz :)
2009. júl. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos most én sem tudok mozogni,de a kevesebb kalória,6 után nincs evés -módszerrel én fogytam 5 kilót 5 hét alatt,majd megállt mikor átállt az anyagcserém.Halolajkapszulát (3x2)kezdetm szedni,attól megindult a fogyás 2-2 kiló havonta.Ez lassú,de tartós.Remélem lesz időm nemsokára mozogni is mert az ad formát igaziból.Sok sikert és persze kitartást!
2009. júl. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ha odafigyelsz az étkezésre, hogy miket eszel és esta hat után valóban nem eszel , én még kinai szűzteát iszok mellé így fogytam le két éve 25 kilót, kb. 4 hónap alatt, és este intenzíven jó egy órát sétáltam.

27/N

2009. júl. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]


ha kiszámolod hány kalóriára van szükséged, és azt ésszerűen lecsökkented, menni fog. a fenti link segítség a napi kajád kalóriáinak kiszámolásához :)

2009. júl. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!