Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 4 nap zabáltamm mindent, most...

4 nap zabáltamm mindent, most 4 kilóval többet mutat a mérleg akkor végleg most ennyit híztam?

Figyelt kérdés
kg

2012. szept. 17. 06:27
 1/3 anonim ***** válasza:
57%
Valószínűleg nem, de nem kéne zabálni és akkor nem lenne mi miatt aggódni. Ha ennyire nem tiszteled magad, ne csodálkozz semmin!
2012. szept. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem erre azt szokták mondani,ha néhány nap alatt ennyit híztál,akkor mutogatni lehetne.Az emberi szervezet nem úgy van kitalálva,hogy pár nap alatt ennyit felszedjen.

Először is vedd számba,hogy mennyit ettél,és voltál e a napokban utána rendesen wc-n.Mit ettél,mert lehet olyat,amitől kissé felpuffadtál,nem tudom lány vagy e,de a lányok menzesz előtt elraktároznak magukban egy kis vizet aminek persze van súlya.

Meg ha nehezebb ételeket fogyasztottál,akkor a szervezeted nehezebben birkózik meg vele,így lassabban is távozik.

Azt tanácsolom,néhány napig fogyassz könnyen emészthető ételeket,kerülve a krumplit meg a kukoricát,mert mind kettő eléggé puffaszt.Esetleg én ilyenkor szoktam egy este főzni mályva teát,aminek hasható hatása van.Az másnapra átmossa a szervezetemet.Vagy erre jó a ricinus is.

2012. szept. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem ennek legalább a fele folyadék.

Én 3 nap zabáltam 3 kg plusz jött rám,de lement 2 nap alatt miután sokat jártam pisilni.Szóval tuti viz a 4kg-ból legalább 2-3 kg.

2012. szept. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!