Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nemtudom hogyan étkezzek jol?

Nemtudom hogyan étkezzek jol?

Figyelt kérdés
mar egy éve lassan h fogyozok, most munkat váltottam, 9tol 3ig melozok, nincs jogom ebédszunethez mivel cs 6oras munkaido, reggelizni nem reggelizhetek othon mert 3orat utazom busszal majd vonattal és annyira erzekeny a gyomrom, h rogton kihanyom magam a zotykolodestol..eppen h beerek meloba idom ott se marad, munkaido alatt nem ehetek, 3kor vegzek és mar szinte szedolgok éhsegtol és még haza ujra 3ora..mire hazaerek végem van megeszek egy tanyer akarmit tobb belém se fér mert a gyomrom osszeszukul..és hosszutavon ennek rossz vege lesz..valakinek tipp h mit csinalhatnék?
2012. szept. 19. 15:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Hazafele vegyél minden nap valami zsömlét, kiflit vagy péksütit, amit másnap magaddal viszel, és mikor megérkezel, még az ajtóban gyorsan bekapsz, vagy, ha végképp nincs erre idő (amit azért nem hiszek, ez max. 2 perc!), akkor mikor haza indulsz, megeszed, amíg várod a buszt.
2012. szept. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Próbáld hozzászoktatni a gyomrod reggelihez. Először csak kis adagot, pár falat kenyeret, gyümölcsöt, pár szem mogyorót, ilyesmit. Aztán próbálj meg út közben a buszon, vonaton is enni valamit. 2 óránként 10 perc szünet jár részmunkaidőben is, úgy tudom. Akkor mehetne pár szem keksz például. És így tovább. Muszáj lenne ilyen öt perceket találnod legalább pár falat kajára.
2012. szept. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
koszonom szépen, segítettetek..megprobalok idot keresni kajalasra, de a vonaton ilettve míg várom kétlem h ennék, kijonne bellem az tuti, de lehet rákérdek gyogyszertárba nincs e rá valamilyen tabi.
2012. szept. 19. 18:02
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha jól értem, eddig nem ingáztál így vonattal, csak most kezdted.

Teljesen normális (vagyis előfordul), hogy az elején még rosszul vagy, de hidd el nekem, ez el fog múlni, amint hozzászoksz.

Régen én is minden reggel rosszul voltam a vonaton, amikor egyetemre kezdtem járni, pár hónap után már tanultam is rajta. (Pedig olvasni ugye kifejezetten rossz.) Mára könyveket olvasok a buszon, sőt, még háttal is tudok ülni - bár nem szeretek.

Minden csak megszokás kérdése. Kis idő, és simán tudsz majd enni te is.

2012. szept. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!