Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A nyár elején sikerült fogynom...

A nyár elején sikerült fogynom 4 kilót 64-ről 60-ra 800 kcal körül ettem heti 4 alkalommal rubint rékáztam. Azóta rendszeren zabálásokba kezdek (nagyon durván) 73 kiló lettem. Mit csináljak h visszaszerezzem a régi alakomat?

Figyelt kérdés
Nagyon nehezen tudok fogyni már évek óta szenvedek vele.Délelőtt minden rendben számolom a kcal de délután mikor már haza érek a suliból még minden oké, de rá kb olyan 2 óra múlva azt veszem észre h zabálok. Egyfolytába csak ennék.Egyszerűen mikor elhatározom hogy most akkor sikerül egy hétig kb de tovább nem tudom betartani.Tapasztalatokat várok és segítséget.
2012. szept. 20. 16:26
 1/3 anonim válasza:

úúúú hát ez szar.

Én is lefogytam nyáron,68-ról 58-ra és még tartom úgy ahogy a súlyom de jön fel rám a zsír.Érzem. Viszont mérleg szerint még fogyok is szóval nem értem.Na mindegy

.Szerintem kezdj el sportolni naponta vagy két naponta fuss,és figyelj arra hogy mit eszel.1300-1500 kalória között már jó lesz.De mindenképpen ügyelj arra hogy sok fehérjét egyél mert különben a "megmaradt" (mivel szerintem nyáron se csak zsírból fogytál,ahogy én se) izmot is leégeted magadról,és maradsz egy nagy massza mint most én.Szóval hajrá!

2012. szept. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 poiu ***** válasza:

Ez a tipikus jojó! Napi 800 kcal recept a visszahízásra. A max, ami működik, napi 500 mínusz. Kezdd előlről. Hús + zöldség, ne éhezz. De: ne egyél gyors szénhidrátot (cukor, keményítő).

Nem tehetsz róla, a napi 800 egyszerűen nem tartható. Türelem...

2012. szept. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]

+ heti 3 futás, bicajozás.

2012. szept. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!