Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 6-8 kg Augusztus végére? Túl...

6-8 kg Augusztus végére? Túl drasztikus a módszerem?

Figyelt kérdés

Augusztus végére szeretnék megszabadulni 6-8 kg-tól.A mozgással szerintem nem lesz gond, szinte minden nap futok és ugrálókötelezek....ma elkezdtem Rubint Réka 5 perces videóit is. Az evés annyiból áll, hogy reggel pirított graham kenyér, főtt tojással, paprikával és paradicsommal ill. narancs vagy grapefruit lével,

ez olyan 9 körül. Ebédre egy nagy adag gyümölcs/zöldség és a nap további részében már csak joghurt és víz.

Nem szeretnék koplalni, de túl sokat sem enni....folytathatom így ezt, vagy hagyjam abba??

A válaszokat előre is köszönöm!!


2009. aug. 1. 18:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
6-8 kg az kicsit sok persze feltételezem, hogy egészségesen akarsz fogyni. Szerintem legyen az csak 3-4 kg :D, bár vízzel együtt lehet lesz 7-is de ne vizet akarj veszteni. Az alapelv jó de ne hagyd ki a húsokat és a súlyzós edzést sem.
2009. aug. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
55%
nem a legjobb módszer tény, de ameddig tudsz, tarts ki. én is ezt csinálom szeptemberig :)
2009. aug. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

nekem lement 1hónap alatt 9kiló

én így ettem:

reggeli - semmi

ebéd- virsli+kefir+zöldségek, vagy krumpli+csirke

vacsora - ugyanaz mintaz ebéd csak kevesebb (az emésztést segiteni vele)

2009. aug. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:D

Utolsó válaszolótól szeretném megkérdezni, h az 1 hónap naponta mennyit mozogtál?? Egyébként csak gratulálni tudok!:D Remélem nekem is meglesz az eredmény...

2009. aug. 2. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!