Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan diétázzak? Erre tud-e...

Hogyan diétázzak? Erre tud-e valaki étrendet?

Figyelt kérdés

Kissé ideges vagyok, mert ahány étrendet néztem, egyik sem volt az én pénztárcámnak való.


Elég szegény családban élek, mi nem tudunk minden nap teljes kiőrlésű kenyeret venni, epret, csirkemellfilét vagy halat...


Nálunk gyakorta van főzelék, rántott leves, rizs, paprikás krumpli, fehér kenyér és szalonna, gyümölcsnek meg barack, alma, ami olcsóbb és laktatóbb.


Valaki tudna segíteni, hogyan váltsak, mit egyek, hogy a pénztárcám se maradjon üres a hónap első pár napja után?



2012. szept. 22. 21:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
okosan kell vásárolni. gyümölcsből zöldségből olcsóbb verzió. lehet olcsó salátákat csinálni pl: káposzta saláta, leveseket, főzelékeket, más ételeket pedig picit diétásabban elkészíteni amit meg nem lehet abból meg nem eszel annyit. lidlibe a zabpehely sokáig elég,nem is drága, lehet joghurttal vagy tejjel gyümölcsökkel reggel.
2012. szept. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
sportolj, mozogj ha van rá lehetőséged, kerüld a zsíros ételeket.nem kell diéta, ha van mozgás.
2012. szept. 23. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 kalmj ***** válasza:
A főzelék tökéletes, kevés rántással. A krumpliból, rízsből kevesebbet. A ponty és a csirkeaprólék nem 1200Ft.
2012. szept. 23. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Úristen miket írnak ide. Nem kell diéta csak mozgás? :DD ezt ugye te sem gondoltad komolyan? Nah meg én a gyümölcsöt sem erőltetném. Inkább zöldség. Am rengeted megoldás van, és sok olyan apró dolog ami sokat segít, és nem kell hozzá százezreket költeni. :)
2012. szept. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket, várom a továbbiaknak! Utolsónak: pont ezeket az apró trükköket, megoldásokat keresem, amivel nem kell százezreket költeni!
2012. szept. 23. 15:15
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szívesen segítek csak írj privát üzenetet. :)
2012. szept. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!