Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Popsira milyen edzések vannak?...

Popsira milyen edzések vannak? És ezt kb mennyi idő alatt érhetem el? (kép)

Figyelt kérdés

Elég nagy melleim vannak ezért popsiból kisebb jutott..nos erre kezdtem el edzeni mégcsak pár napja,de minél előbb szeretnék nagyobbat és kerekebbet erre kérnék valami jó edzés módot:)

A cél ilyesmi lenne:

[link]


2012. szept. 24. 07:56
 1/7 anonim ***** válasza:
esetleg egy nem full pucsítós kép...
2012. szept. 24. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

A guggolás a legjobb.

Kis terpesz karjaidat előre nyújtod és teli talppal egészen a földig lemész mintha le akarnál ülni a földre.

Nem tudsz belőle sokat csinálni. De ha minden nap 3 X 8 -as sorozatot csinálsz az eredmény garantált.

2012. szept. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is egy ilyesmi a célom..32f
2012. szept. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ehhez ám csípő is kell, mert ha a csípőd keskeny, sose lesz ilyen a feneked.
2012. szept. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem ilyesmi popsim van, de rengeteget dolgoztam vele, mondjuk én 82 kilósan csak fogyni szerettem volna de az edzésekkel lett egy kis formám is. 3éve rendszeresen sportolok mindig mást, télen konditerem, bent rubint réka, youtubeon kerestem videókat http://www.youtube.com/watch?v=_INJWkxfi3Q tavasszal meg a levegőn vagyok, futok, meg biciklizek, és sokat sétálok. de ne vidd túlzásba heti 3-4 alkalom elég. És emelett változatosan étkezz az a legfontosabb meg a rengeteg víz!
2012. szept. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
És az előttem lévő válaszolónak igaza van, ha nagyon vékony vagy akkor egy picit tudsz csak javítani rajta de ilyen nem lesz, Sok sikert, és kitartást! :)
2012. szept. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:) Egyébként van csipőm ,meg kicsikét husis hasam,combom az sportos ugyhogy elvileg sikerülnie kéne..:D
2012. szept. 24. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!