Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » BodyRock? Fogyás? Elérem a...

BodyRock? Fogyás? Elérem a célom fél év alatt? Hogyan?

Figyelt kérdés

BodyRock Tv

( [link]

[link] )


Szerintetek minden reggel Pilates vagy Jóga és napi 12 perc BodyRock meghozza a hatást? + egészséges téplálkozás persze.


Cél:

Fél év alatt.

Betegség miatt 2 hónap alatt 20 kg jött fel, úgy hogy nem ettem többet. Pajzsmirigy.

Most 83kg vagyok, 63kg voltam és 45-50-55kg szeretnék lenni. (attól függ melyben érzem jól magam majd) 163cm vagyok. Fél év alatt szép alakot szeretnék. Nagyon!!


és fél óra bodyrock, akár 1?

sokan emlegetik a napi 12 percet... ( ugye elég kimerítő edzésforma az:) )



2012. szept. 25. 16:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ha elég kitartó vagy, és nem bűnözöl, akkor sikerülni fog. Sok sikert!
2012. szept. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
46%

Végre valaki jó edzést talál. A bodyrock értelmes erősítő edzés, a jóga/pilates nagyszerű egészségmegőrzés, mély izomzat erősítés.


De egyikkel sem fogy az ember. Az egészséges táplálkozás nem egészséges. Valójában a gabonák, tejfélék elhagyása lenne az egészséges, ez járna fogyással, egészséggel (de az egészséges táplálkozást lefoglalták a teljes őrlésű gabonákon, tejen alapuló táplálkozásra - ami egyébként nem is lehetne távolabb az egészségestől, mutatja is az emberek egészségi állapota).


Na most ennyi változtatással jó lesz minden. 2 naponta 10-20 perc bodyrock elég, de a fokozatos emelést is okkal tanácsolják.

2012. szept. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
46%
Egyébként jógát sem kell minden reggel, bár ha szereted, elhivatott vagy akkor kétségtelenül jó, ajánlott. Én büszke vagyok rá, hogy ilyen edzéseket választasz, és nem futkosol meg divatosabb RubintRéka videókra edzel. Azért a BodyRock jobb, ezt így gondolom.
2012. szept. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Igen a Jóga sok szempontból nagyon jó és élvezem is, de nem ezt tartom edzésként, bár kétségtelen, hogy azért ez is erősít, megnyújt némiképp és az egészség szempontjából is fantasztikus.

A BodyRock az igazi edzés szerintem, mert változatos, van hogy súlyzóval, vagy hogy beleviszünk némi kardiót majd újra intenzív mozgás, mely az izmokat is erőteljesen erősíti, nagyon változatos és sokoldalú, és bőven van választék, ha az ember jól állítja össze mindent magába foglal szerintem:)

Köszönöm!:)

2012. szept. 27. 13:09
 5/9 A kérdező kommentje:

Megnéznéd esetleg ezt: http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__34..

Nagyon köszönöm:)

2012. szept. 27. 13:11
 6/9 anonim ***** válasza:
46%

Fél év alatt, talán 1 év alatt bőven van esélyed rá.

De ha rám hallgatsz, akkor eszel halat (omega3-at), nem eszel lisztes, tejes dolgokat. Így azért egészségesebb és biztosabb lesz.


Ha tényleg komolyak vagyunk, akkor pedig reggelire nem jön szóba gyümölcs, mert hideg természetűek és nehezítik az emésztést. A tojás tökéletes zöldségekkel, meleg teával, esetleg párolt zöldségekkel - blansírozott dolgokkal. Bár ennyire én sem tartom a részleteket, menjen tojás-hús, zöld és megvan a reggeli.


szénhidrát nem kell, azt állít elő a szervezet. gyümölcsből egyébként sosem kell sok. inkább zöldség - érdemes szétnézni a piacon, bevásárolni répával, karalábéval retekkel, paradicsommal stb.- és este dinnye helyett például tökéletes lehetne a hal, mondjuk lefekvés előtt 2 órával. Arról nem indítok vitát, hogy 17-18 óra után lehet-e enni, a kínaiak és mi is tudjuk, hogy lassabb már az anyagcsere, de azt is tudjuk hogy a fehérjék és a zsírok este sem okoznak zsírosodást. A szénhidrátok igen, de az egész nap nem kell (edzéshez sem).

2012. szept. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm:)

De amúgy a dinnye is jó ilyenkor, hisz az több, mint 90%-ban víz:)

Persze mikor, hogy.. van választék bőven:) Rengeteg a zöldség, az fedi a napi bevitel többségét.

Amúgy halat mindenképp, igen. :)

2012. szept. 27. 13:28
 8/9 anonim ***** válasza:
63%

Igen a dinnye nagy részt víz, de a tej is. Mégis az utóbbit lehetőleg nem esszük, dinnyéből meg lehet, mértékkel.


Reggelre semmilyen gyümölcs nem jó - bár nem ez lesz a legnagyobb probléma -.

Legyen egy szélsőséges példa: eszem dinnyét, könnyen megeszem sokat, amivel nem kevés gyümölcscukrot viszek be. Gyorsan, észre sem vesszük. Mellette eszem még gyümölcscukrot bármilyen feldolgozott élelmiszerrel. Összességében csak a májat, belső szerveket zsírosítjuk, és ezt bizony szem előtt kell tartani, mert lehet nem nekünk, de rengeteg embernek komoly problémát okoz, és ez lesz az inzulin rezisztenciájuk fő kiváltó oka. Onnan meg jön a többi betegség..


De egyébként igen, jó a dinnye, én is szeretem :)

2012. szept. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
:)
2012. szept. 27. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!