Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha elérem a kívánt testsúlyt,...

Ha elérem a kívánt testsúlyt, hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Lefogytam, abba szeretném hagyni, de nem tudom hogy kezdjek hozzá, mert ugye azt nem lehet, hogy namostakkoridemindenkaját...


az alapanyagcserém 1400, eddig 1200-1300-al fogytam, ezek után mennyit egyek? Növeljem fokozatosan? vagy egyek kicsivel nagyobb adagot mindenből? A mozgás az ugye marad mint eddig, csak az evéssel lesz gondom úgy érzem... És milyen időközönként engedhetek meg magamnak csokit, sütit, tortát vagy pizzázást? Segítenétek?


2012. márc. 8. 10:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Számold ki mennyi kell súlytartáshoz és fokozatosan növeld a súlytartáshoz szükséges kalória mennyiségig a napi bevitelt. Minden nap kicsivel többet. Az jó ha a mozgás marad, azzal tudod azért "kordában tartani" ha kicsit elszalad veled a ló.


Mindenképpen azt tanácsolom ahogy te is írtad, ne ess egyből neki azoknak a kajáknak amiket eddig nem ettél. Mondjuk heti 1x aztán 2x süti, csoki, de természetesen úgy hogy benne legyen a súlytartáshoz szükséges kcal limitben.

2012. márc. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem maradj meg 1400 kalóriánál, de a sport legyen heti 3-4 alkalommal! így biztosan nem fogsz hízni!
2012. márc. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!