Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha mindenből ugyanúgy eszem,...

Ha mindenből ugyanúgy eszem, mint ezelőtt, de elkezdek tornázni, akkor fogyhatok?

Figyelt kérdés
Az étkezésen nem tudok változtatni, max. azon, hogy kevesebbet eszem. Eddig egyáltalán nem tornáztam. Fekvőtámaszra, felülésre. guggolásra gondoltam, mint tesi órán. Ez így hatásos lehet?
2012. szept. 25. 23:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen, de ehhez nem 5-10 percig kéne tornáznod, hanem legalább fél órát :)


Ha a kajálásodon nem is tudsz változtatni, estére próbálj meg kevesebb szénhidrátot enni. Pl. ha tojásrántotta van kenyérrel, akkor edd kenyér nélkül. Ha sonkás zsemle van, akkor edd csak a felét.


A tornához meg annyit javasolnék, hogy gyors és hirtelen mozdulatok helyett próbálj meg kitartani egy-egy pózt. Felülés helyett hasprést csinálj és mindig tartsd ki 4-5 másodpercig. A guggolást és a fekvőtámaszt is próbáld lassabban csinálni, így jobban is fogod érezni :)

2012. szept. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ezeket a gyakorlatokat rendszerbe foglalva,edzéstervbe szedve megtalálhatod a fegyencedzés könyvben.

mondjuk ezek nem sok cal-t égetnek,de mellette csinálhatod az ugrókötelet,az égeti rendesen.


és igen,ha marad ugyanannyi a bevitt napi cal,de többet égetsz el,mint eddig,akkor fogyni fogsz.

2012. szept. 26. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Fogyhatsz az étkezésed változtatása nélkül, de az említett tornagyakorlatok mellé föltétlenül iktass be valami cardio mozgást. A tornagyakorlatok nagyon hasznosak, de önmagukban inkább izmosítanak. A fogyáshoz ez nem lesz elég szerintem. Nekem pl. a szobabiciklizés nagyon bevált.
2012. szept. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom mit szoktál enni, de ha szar ipari kaját, mint amit a többség, akkor tök mindegy mennyit ugrabugrálsz, akkor nem fogysz, hanem még hízol is, mert csak éhesebb leszel tőle.

Minden komoly tanács ott kezdődik, hogy tedd rendbe az étkezéseidet. Az már 80% százalék siker, a maradék 20% a mozgás, alvás, stresszmentesség.

2012. szept. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Nem tudom mit szoktál enni, de ha szar ipari kaját, mint amit a többség, akkor tök mindegy mennyit ugrabugrálsz, akkor nem fogysz, hanem még hízol is, mert csak éhesebb leszel tőle. "


Érdekes..én is "ipari" kaját eszek, mellette napi 40 percet mozgok, és mégis sikerült 7 kilót ledobnom magamról, és tudom is simán tartani. Tudni kell h az evésben hol a határ, ennyi az egész.

2012. szept. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha ócska élelmiszerre futja csak, akkor jobb ha kevesebbet eszel, de nem fogod megváltani az egészségedet vele.

Tanulj keményen, dolgozz meg a pénzedért, és legyen mindennapi húsra (halra is) friss zöldségre elég pénz. Ezért lehet küzdeni.

Gondolj arra, hogy majd később megtérül, amikor neked nem kell majd gyógyszereket kiváltanod.

2012. szept. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!