Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék a legkönnyebben...

Hogyan tudnék a legkönnyebben leadni 8 kilót? 15/L,173 cm,66 kg vagyok.

Figyelt kérdés
2009. aug. 3. 00:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy biztosan szükséged van-e ennyi fogyásra, hogy olyan módon-e, ahogy most írom... Nekem is ennyit kellett fogynom tavaly sulikezdésig, mert rájöttem, hogy nem akarok így kinézni. Egy ismerősöm egy orvosi diétát ajánlott nekem, amivel a szívműtét előtt állókat fogyasztják le, éppen ezért a diéta átrendezi az anyagcserédet, és a kilók 2-3 évig nem jönnek vissza. A 14 nap 6-9 fogyást eredményez. Mindebben azért vagyok biztos, mert én 8 kg-t adtam le vele és egy deka se jött vissza. Nem is jöhet, hiszen egy szívbetegnek mekkora megterhelés lenne a műtét után hízni?


Szóval a diéta.


1 nap

Reggeli: kávé tejjel cukor nélkül

Ebéd: 2 tojás kemény vagy olaj nélküli kemény tükör, spenót enyhén sósan kevés rántással. (zöldbab, sóska, tök)

Vacsora: 20 dkg natúr sült sovány hús, zöldsaláta ecetes lében édesítővel


2 nap

Reggeli: kávé tejjel cukor nélkül, 1 zsemle

Ebéd: 20 dkg sovány sült hús, zöldsaláta ecetes lében, 2 db gyümölcs alma, körte

Vacsora: sonka étvágy szerint (gépsonka, főtt sonka)


3 nap

Reggeli: kávé tejjel cukor nélkül, 1 zsemle

Ebéd: 1 tojás kemény vagy olaj nélküli kemény tükör, zöldsaláta és paradicsom ecetes lében

Vacsora: 10 dkg gépsonka, zöldsaláta ecetes lében


4 nap

Reggeli: kávé tejjel cukor nélkül, 1 zsemle

Ebéd: 1 tojás kemény vagy olaj nélküli kemény tükör, reszelt répa, 15 dkg sovány sajt

Vacsora: 1 kefir, 2 db gyümölcs 1 alma, 1 körte

5 nap

Reggeli: kávé tejjel cukor nélkül, reszelt répa kis citromlével

Ebéd: 20 dkg párolt hal, paradicsom ecetes lében

Vacsora: 20 dkg sovány sült hús, zöldsaláta ecetes lében


6 nap

Reggeli: kávé tejjel cukor nélkül, 1 zsemle

Ebéd: grill csirke tetszőleges mennyiségben, zöldsaláta ecetes lében

Vacsora: 2 tojás kemény vagy olaj nélküli kemény tükör, reszelt répa


7 nap

Reggeli: 1 csésze tea cukor nélkül

Ebéd: 20 dkg sovány sült hús, zöldsaláta ecetes lében

Vacsora: bármennyi és bármi a fent felsoroltak közül


A hetedik nap után kötelező megismételni, hiszen a fogyás akkor eredményes.


Na, nekem ez a tuti.


Egyébként a legjobb mód az, ha elhagyod a szénhidrátokat (kenyér, krumpli, rizs, tészta..), közepes mennyiségű gyümölcsöt eszel, valamint sok-sok fehér húst és zöldséget. Igyál zöldteát, citromos ásványvizet és minél több folyadékot vigyél be a szervezetedbe.

Számold a kalóriákat. Tarts egy próba napot. Egyél mindent úgy, ahogy szoktál. Mindig mérd meg grammra, hogy mennyit ettél belőle. De ne csalj úgy, hogy inkább nem eszed meg, ha látod, hogy sokat mutat a mérleg! A nap végén a kcal.hu segítségével add össze a grammokban beírt ételmennyiségeket. Megdöbbentő eredményt kaphatsz! Ne csak a kcal értéket figyeld, hanem a szénhidrátot is.

Csökkentsd a kalóriabevitelt, és számold minden nap, hogy kb. mennyit eszel. Egy idő után automatikusan tudni fogod, hogy miből mennyi fér abba a tartományba, hogy még fogyj is.

Kezdj el futni, vagy gyalogolni, heti 3X 1 órát és tornázz valamilyen dvd-re. A norbi Kickbox -1000 kcal edzések nagyon hatásosak, de mivel rajtad nem sok a háj, ajánlhatnám rubint rékát is, mert tőle formásodni is fogsz.



Ne haragudj, hogy sokat írtam, ha esetleg semmi hasznos nincs benne...


Puszi

Viki, 17

2009. aug. 3. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Első hozzászóló: írtam neked privát levelet azzal kapcsolatban amit írtál!


kérdező: 8 kilót leadni legalább 8 hét lesz, amennyiben zsírból szeretnéd leadni, és nem izomból vagy vízből. Szerntem egyébként nem kell kilókat kitűzni magad elé, hanem el kell kezdeni normálisan diétázni, és amikor eléred a kívánt formát akkor kell megállni a szénhidrát csökkentésével. Fogyni pedig megfelelő étrenddel, és megfelelő mozgással lehet. De nincs olyan hogy leggyorsabban, mert aki türelmetlen az pórul jár. A zsírból fogyás maximum 1 kiló / hét. Ha ennél több, akkor ott valami gáz van!

2009. aug. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
köszönöm szépen, válaszoltam :)
2009. aug. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi!:)
2009. aug. 7. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!