Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit kezdjek a combommal?

Mit kezdjek a combommal?

Figyelt kérdés

Eddig 15 kilót fogytam. Jelen pillanatban, 169 cm, és 70 kg vagyok.


Már mindenhonnan sokat fogytam, de a combom szinte mozdulni se akar.

Igaz, hogy nem tornáztam, de elég sokat mozgok, biciklizek, sőt még az izmaim is olyan pufisabbak, vagy hogy mondjam, és ha megfeszitem, eléggé látszik az izom, de sajnos a zsírréteg is, főleg a belső combomon.


Tornázzak rá, vagy mit tegyek?



2012. szept. 27. 13:28
 1/8 A kérdező kommentje:
tudom, hogy nincs helyi zsirégetés, de valahogy csak lehet rajta segiteni.
2012. szept. 27. 13:31
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Minimális szénhidrát bevitel, glutén- és tejmentes táplálkozás. Ennyit próbálhatsz. A többi a tested dolga, és nemigen befolyásolható.
2012. szept. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%

Majd megindul onnan is, ki kell várni. Sajna ez van. :(

Én így jártam a karommal. Mindenhonnan lefogytam, csak onnan nem. Végül az utolsó 5 kilóval indult meg a karcsúsodás.


Egyébként "lábvékonyításhoz"/szálkásításhoz a futás sokkal hatékonyabb a biciklinél.

2012. szept. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
az ízületek koptatásához is hatékonyabb. mivel helyi fogyás pedig elfogadottan nincs, nem tudom milyen tapasztalat igazolja, hogy a futás jó lenne erre. egyébként ez lenne az egyetlen dolog amire jó a futás, mint edzés, de persze erre sem jó.
2012. szept. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.


remélem tényleg megindul, még kb. én is 5 kg-t szeretnék fogyni.

2012. szept. 28. 10:41
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
2. válaszban írták (éppen én), hogy mikor fog megindulni a fogyás. Legalábbis akkor biztosan.
2012. szept. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

sajnos, nincs pénzem minden nap húst enni.


de magamhoz képest, ahol tudtam, változtattam.

2012. szept. 28. 10:56
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem meg alakformáló tornákat kellene végezned:

http://www.youtube.com/watch?v=UIjy-yKIPtg

http://www.youtube.com/watch?v=c54Yfxi5FV4


például ezeket, de még sokat kereshetsz a neten. Nekem ezek beváltak és formásabbak, vékonyabbak lettek a combjaim. Persze rendszeresen csinálom, és kell hozzá idő, hogy látszódjon a hatás, de egyébként nagyon jó.

2012. szept. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!