Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Írnátok diétás uzsonna és...

Írnátok diétás uzsonna és vacsora ötleteket?

Figyelt kérdés
A reggelim általában 1 szendvics teljes kiőrlésű kifliből,tízórai gyümölcs, ebéd amit a családnak főzök, csak kisebb adag, és ezután meg vagyok lőve....amit éppen találok a hűtőben, hol joghurt, hol gyümölcs, hol hasonló szendvics mint reggel.De sajnos fogyókúra szempontjából nem biztos, hogy a legjobb.Szerintetek mit kellene enni?
2012. szept. 27. 16:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Vacsira én szinte mindig light cottage cheeset eszem, illetve gyakran csirkemellet :)

Uzsonnára szerintem nyugodtan megehetsz egy szendvicset, néha én is szoktam.

2012. szept. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
18%
reggelinek tökéletes amit leírtál. :) vcsira pedig gyümi..
2012. szept. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi!

Vacsira nem eszek gyümit, mert attól mindig éhes leszek fél óra múlva.Délelőttönként is imádkozva várom, hogy ebédelhessek:)

2012. szept. 27. 16:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Amúgy ajánlanám még reggelire a kőrözöttet. 125g túróból egy evésre, megeszed a tk kifli mellé, és sokkal jobban eltelít, mint pl 2-3 szelet csirkemell sonka.
2012. szept. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

A teljes kiőrlésű szendvicsed úgy rossz, ahogy van.

Vedd észre: gabonákat, tejet eszel némi hússal, zöldséggel és gyümölccsel.


De ez az út nem járható, mindenki beteg tőle, vegyük észre!


Húst, zöldséget és gyümölcsöt eszünk, nem mindenféle gabona őrleményeket, keményítős, gltuénos, tejes szemeteket. Ennyi. Ha keresel facebookon paleós csoportokat, több száz étel receptet - reggeli, ebéd, uzsi, vacsi..- találnál, mind szénhidrát szegény, glutén-tejmentesek.


Zöldség húsokkal, ilyeneken gondolkozz. Szendvics helyett is valamilyen zöldségek, kis sonkával, kolbásszal. De ha főzöl is, óó akkor szuper dolgokat ki lehet hozni!

2012. szept. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!