Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Uzsonna és vacsora ötletek?

Uzsonna és vacsora ötletek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Én most fogyózom,járok heti 2 óra pilatesre, és heti 2x eljárok futni+bemelegítés.Napi 1337 kcal-t vihetek be.A helyzet az,h mindig ugyanazokat a kajákat eszem, műzli,kefír,savanyú tej,alma,narancs,gyümölcssaláta,műzliszelet,keksz,zölségsaláta,tonhalsaláta.Ezeket szoktam egymás között variálni vacsorára,reggelire és suliba,h ne legyen több a kalória bevitel 1337-nél.(Emellett természetesen ebédelek is annyit,h beleférjen a keretekbe)

Arra kérnélek titeket,h a felsorolt kajákon kívűl adjotok ötleteket,h miket fogyaszthatnék főleg suliba mert ugye oda az ézért gyorsan elékszíthető,egyszerű kajákra van szükségem.Küldhettek recepteket is,vagy saját ötleteket.Előre is köszi annak a normális válaszokat ad!:)


2012. márc. 8. 14:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Uzsi:


Gyümölcs (alma, körte, narancs, mandarin, ananász, eper, ami éppen van.)

Cukormentes müzliszelet

Ivójoghurt

Zsírszegény light joghurt (én még szoktam bele egy teáskanál zabkorpát is tenni, úgy jobban telít)

Néhány szem mandula, vagy fél marék diákcsemege

1 szendvics :2 szelet tk. toast, cs.mellsonka, uborka, salátalevél, paradicsom.

Kornspitz margarinnal, csirkemellsonkával és light mozerella sajttal.

Abonett melegszendvics (abonett, margarinnal, friss zöldfűszerekkel, pulykasonka csíkokkal, ráolvasztva sajt.)

Pufirizs túrókrémmel, körözöttel

Túrókrém natúrjoghurtból gyümölcsökből


Vacsi:


csirkemell olaj nélkül sütve, esetleg egy kis light margarinon, salátával, párolt zöldséggel

gyümölcsturmix - gyümölcs+tej

zöldségleves tészta nélkül, sok zöldséggel

krémlevesek, főzelékek (de nem tejszínnel és liszttel csináld)

natúrjoghurt, light, zsírszegény joghurtok

cottage cheese csirkesonkával

2012. márc. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszi szépen,megy a zöld kéz:)

várok még válaszokat

2012. márc. 8. 15:31
 3/4 anonim ***** válasza:
85%
sovány túróból készitett körözött abonettel,pirítóssal,pufirizzsel vagy 2x sültel és zöldségekkel:D natur joghurtba édesitő meg fahéj és beleszelsz egy almát pl
2012. márc. 15. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ok,neked is köszi:)
2012. márc. 15. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!