Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az úszással energiát égetünk,...

Az úszással energiát égetünk, lehet tőle fogyni, ha vki rendszeresen úszik?

Figyelt kérdés
És mi számít rendszeresnek? Azon belül egyszerre mennyit kell úszni?
2012. szept. 28. 09:36
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
100%

[link]



ez a nő neked hol zsiros?

láttál te már női testet élőben?


ne haragudj, de linkelj már egy képet, hogy szerinted, hogy kell kinézni egy férfinak, nőnek?

2012. szept. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
0%

10 millió ember él az országban (kb.)

Én ebből vagyok egy.


Leszállnál arról, hogy szerintem az a sportolólány mennyire zsíros (nem az), és hogy szerintem ki/mi hogy néz ki? Ez menni fog?


Nem azt írtam, hogy kövérek, hanem hogy van rajtuk zsír. Ha a mozgás 'fogyasztana', akkor nem lenne rajtuk zsír, 10% alatti testzsírral villognának.


Nem keresek képeket a kedvedért, mi értelme lenne? Semmit sem támasztanék alá 1 képpel, ha az a téveszméje valakinek, hogy a mozgás fogyaszt akkor csináljátok, én már délelőtt azért érvelek, hogy ez baromság - akit érdekel az elolvassa a mostani kérdéseket, és megnézi miket írtam.


A mozgás fogyaszt dologra egyébként klinikai bizonyíték nincs. Vannak zsíros sportolók, vannak vékonyak/szálkásak, ahogy vannak zsíros átlagemberek is, és vékonyak is.

Tudjátok mik nincsenek? Szénhidrátszegényen és tej-gluténmentesen táplálkozó emberek között zsírosak. Kivéve, ha betegen kezdtek egészségesen enni, és még nem fogytak le. Na ez az amire van tapasztalat, és igaz is.

2012. szept. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
mesügesügér... jóhogy azt nem mondod hogy az úszás mellet anorexiásnak kellene már lenniük! tudod esznek ők is rendesen, egészséges kaját.. és igen van rajtuk zsír! naná hogy van.. tudod miből áll pl a női mell? zsírszövetből! hűűűűhaaaaa......
2012. szept. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
0%

Ha a mozgás fogyasztana, akkor az olimpikonok (sok, sok edzéssel) elfogynának.

A mozgás nem áll szoros kapcsolatban a testzsír aránnyal, tehát még mindig nekem van igazam: a mozgás nem fogyaszt, az egészséges táplálkozással viszont normalizálódik a szervezet állapota, testzsír hormonok stb.


A sportolók egyébként általában nagyon rosszul táplálkoznak. Teljes őrlésű gabonák, tejek, tejsavó proteinek, és szteroidok-kox esetleg.

2012. szept. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
87%

igen meg:

A rum-jéggel tönkre vágja a májadat.

A whisky-jéggel megöli a szívedet.

A gin-jéggel elpusztítja az agyadat.

A cola-jéggel a fogaidat...:

Úgy tűnik tehát, hogy a jég halálos méreg! Figyelmeztesd a barátaidat: álljanak le a jéggel!


csodálom hogy a szumóbirkózókat még nem hoztad fel -.-"

2012. szept. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
0%

Szumósokat? Minek? Én nem kötekedem, én viszonylag tájékozott vagyok a témában. Nem én hiszem, hogy majd az úszás során leadott energia zsírtömeg csökkenést okoz.. köhöm köhömm..


Tégedet sem foglak most, én tájékoztatni a glutén, lektinek, sok szénhidrát, tejfehérjék (marha inzulin, növekedési hormonok stb.) élettani hatásairól.


Ha komolyan érdekel, utánaolvasol. De attól, hogy eddig még nem hallottál róla, meg mert valami idióta teletapétázta az országot "tej élet erő egészség" plakátokkal, még ne becsüld alá a téma komolyságát.

2012. szept. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 A kérdező kommentje:

[link]


na pl. olvassátok el ezt :)

2012. szept. 28. 12:43
 18/41 anonim ***** válasza:
0%

Ez csak egy nő esete, amit fel tudsz használni önigazolásra. Persze a kettőtök testében alig van bármi közös.. anyagcserében, emésztésben, hormonális háztartásban..

De nem kell önigazolás, az úszás a legegészségesebb sport, lehet csinálni. Csak majd amikor nem fogsz lefogyni tőle, legyél tudatában milyen táplálkozásbeli változtatásokra lesz szükséged.


És még a teljes kiőrlésű, tejes ajánlott 'diétákkal' is lehet fogyni, csak nem biztos hogy működik, illetve nem egészséges (a gabonák és tej miatt). De itt a csökkentett kalória bevitel hoz eredményt. Viszont ha a tested betegebb, az anyagcseréd már lassabb, esetleg nem 100% egészséges a hormon háztartásod, akkor ez nem fog működni.


Ezért képviselem én az egészséges táplálkozást, ami a 60 éves cukorbeteg nagymamától kezdve a 16 éves inzulin rezisztens lánykáig alapvetően mindenkire jó hatással van. Ugyan úgy, mint a cigi letétele, ez viszonylag általános dolog, mindenkinek jót tesz (a tej, gabona letétele).

2012. szept. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
100%

TaplalkozasHarcmuves


Akkor kérlek áruld el nekem, h én miért nem vagyok zsíros, mikor a zöldségeket utálom, 1-2 darabot kivéve, minden nap reggel-délben-este eszek kenyeret, tejterméket, tejet, minden 2. nap süteményeket tolok magamba, csokikat. Valóban, ettől 2 éve el is híztam. És gondoltam egyet, elkezdtem kickboxolni. Azóta ismét lement rólam a zsír, úgy, h nem változtattam ezen az étrenden, mégsem vagyok beteg, sőt, kicsattanok az egészségtől.

Az h a mozgás nem segít a fogyásban egy nagy baromság. Mind1 mit eszel, csak ne lépd túl a napi kalória mennyiséget. Én ugyanúgy megeszem a töltött káposztától kezdve a zsíros pörköltet, a napi 4-5 lángost 7végén ha épp az van. Akkor miért nem segít a mozgás? Naugye..

Ez a paleolit módszer meg egy hülyeség. Mert régen az ősember nem evett ezt, meg azt... És akkor mivan? Minden változik, az ember is, a test hozzászokik az évszázadok során a változásokhoz. Ha nem így lenne, még mindig majomként lógnánk le a fáról. Próbáld meg elvonni egy gyerektől a tejet. Kálciumforrás akkor mi lesz helyette? A sok bolti pezsgőtabletta? Az szintén egészséges.

2012. szept. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel az idióta harcművésszel ne foglalkozz!


Hogy a bánatba ne lehetne már fogyni úszással?? Minden mozgással lehet! Minél több, annál jobb, nyilván, de akármennyi is több, mint a semmi!

Mellesleg az úszás nagyon szép alakot csinál!

Hajrá! :)

2012. szept. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!