Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Súlylökő életmód, hogyan?

Súlylökő életmód, hogyan?

Figyelt kérdés
16/F vagyok és a héten elkezdtem itthon dobálni a vasgolyót. Párhuzamba már egy éve gyúrok. BioTechUSA nutrion proteint iszok. Arra lennék kíváncsi, hogy ugye mivel a súlylökésnél az erőre van szükség és nem az izom tömegére, hogy milyen tréning gyakorlatokat és tápkiegészítőket ajánlanátok a nagyobb siker elérésének érdekében? Súlylökdösés mellett folytathatok szálkásító életmódot? Mennyi idő után (és milyen tréninggel) fog növekedni a dobásom?

2012. szept. 28. 18:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Tréning gyakorlatnak én crossfit köredzést javaslok asszem videón láttam a világcsúcstartót igy edzeni, táplálékkiegészítönek valami tömegnövelőt, pl on serious mass, mutant mass ha ezekből napi másfél adagot eszel az plusz 1500-1800 kalória naponta, a plusz tömeg jól jön sulylökésnél a lendületmegmaradás törvénye miatt: étrendnek sok húst egyél és sok köretet hozzá, de tényleg nagyon sokat annyit hogy majd szét durranj, akkor egy multivitamin is jól jöhet plusz ha zöldsépet eszel sokat a bennük lévő ásvànyi anyagok enzimek vitaminok se fogjàk rontani a teljesitményedet
2012. szept. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szãlkásito életmód a sulytökö teljesitmenyedet erősen akadályozni fogja , bocs azt nem lattam ezert irtam a tőmegnővelöt meg a magaskalóriás étrendet
2012. szept. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Proteint továbbra is szedhetek? 1,5-ös tejjel ugyan? Zsírt hogy tudnám átalakítani izommá?
2012. szept. 28. 21:06
 4/6 anonim ***** válasza:
varázslattal, amugy meg izmot tudsz növelni meg zsirt leadni, vagy külön külön vagy egyszerre testkompozíció változtatással erre pedig a ciklikus ketogén diéta a legjobb
2012. szept. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nem.

a tápkieget vízzel igyad,véletlenül se tejjel.

tejre igazából nincs is szükség.

edzésügyben nem értem miért kérsz tanácsot,ha jársz rendszeresen edzésre,de itt van,ez jó hozzá otthonra-

http://www.youtube.com/watch?v=YQIWSct_Uec&feature=relmfu

és végezz kemény guggoló edzéseket,mert ahogyan az ütőerő,a lökő erőben is farizom dolgozik legkeményebben,onnan jön az ütőerő.

de az igazi agyrém itt az a szálkásítás.

a komolyabb nehézatléták 100 kiló körül mozognak.

és a lökésben a technika és az erő mellett a testtömeg az ami igazán számít.

nem írtál testsúlyt,de kétlem,hogy 16 évesen lennél legalább 85 kiló izmosan,szóval felejtsd el a szálkásítást,és pakold magadra az izmot,és nyomd a tömegnövelő étrendet.

ha meg étrended sincs,akkor mi lófüttynek kell neked étrend kiegészítő?

ez sem világos.

2012. szept. 29. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
1. Van étrendem 2. Köszi a tanácsokat. 3. 92kg voltam, kövér kis srác. Mára már csak 78kg és 181 cm és a tovább kilóját izom formájában szeretném felvenni.
2012. szept. 29. 09:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!