Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Komolyan kérdezem mert nem...

Komolyan kérdezem mert nem tudom nem értek hozzá, szóval ez mégis mitől van így?

Figyelt kérdés

Igazából nem is fogyókúra, csak félig.

Előre bevallom hogy borzasztóan érzékeny vagyok a súlyomra...(tipikus hiába mondják hogy vékony vastagnak érzi magát...)

Mivel nagyon sokan mondták hogy a mérlegnek sose jó hinni mert ez az amaz miatt mutathat többet ezért és a 2. mondatomban leírtak miatt átálltam a centiben méricskéző módszerre.

A sikeres kb. mindenhonnan 10 centis változás gyanánt kicsit felbátorodtam és az eddig totál keveset evő semmi édesség életből átváltottam a keveset evő és ha édesség ehetnékje van akkor azt evő életbe.

Ennek ellenére úgyanúgy(vagy lehet jobban, az a baj hogy az időt nem néztem hogy mennyi idő alatt mentek le a centik) véknyulok tovább.

És(ez a legérdekesebb számomra) mellette nem mozgok annyit amennyit kéne, csak lightosan, tehát direkt úgy szállok le a buszról ha van időm hogy sokat kelljen sétálnom, egy kis kocogás-futás féleség estefele fél-1 óra max.. és kb ennyi.


2012. szept. 30. 21:07
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez is mutatja, hogy a kis édesség néha belefér. Mértékkel gondolom persze, nem a zabálást.

Nyugi, én is úgy fogytam le, hogy közben nem vontam meg magamtól teljesen ezeket (sem).

Arra kell odafigyelni, hogy ne szaladjon el az emberrel a ló, tényleg maradjon meg a mértéknél.


És én is így csináltam/csinálom a mozgást is!

2012. szept. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!