Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kérhetnék pár jó tanácsot...

Kérhetnék pár jó tanácsot azzal kapcsolatban, hogy mikor fogytán van az akaraterőm, felakarom adni a diétát, mit tegyek, hogy mégis folytassam?

Figyelt kérdés
Sok sikertelen diétán vagyok túl, most szeretném utoljára elkezdeni(illetve már négy napja elkezdtem), és természetesen egészséges életmódot élni egész életemben.Volt, hogy 10 kg fogyás után adtam fel,már a felénél, és nem akarok még egy kudarcot, mert az mind az önértékelésemet csökkenti.Minden egyes kudarc után kevesebbnek érzem magamat, mert ennyire se vagyok képes.
2012. okt. 4. 16:31
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Én nem így fogom fel, igyekszem egészségesebben enni mint eddig, de előfordult már hogy megettem egy zacskó gumicukrot mert épp jól esett... Nem lett tőle semmi bajom. Kb. 1 hónapja diétázom, eddig úgy 7 kiló ment le.
2012. okt. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát nekem csak az segít ha látod, milyen ruhákat vehetek meg....
2012. okt. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg egy cipőben járunk..Gondolj arra hogy el sem hinnéd mennyien vannak ugyanígy ezzel. Amikor már beleunsz, mert sosem jön már el, hogy elégedett leszel magaddal. Én is így vagyok ezzel. És nagyon nehéz. De agymunka, semmi más.
2012. okt. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

áhh ne is mondjátok, én fél éve gyűröm az egészséges életmódot, de egyre jobban szenvedek tőle... fáradékony vagyok, enervált, sóvárgok a szemétkaják után és van, hogy felkelni sincs kedvem...egyszerűen szánalmas. szerintem legyél büszke a leadott 10kilódra, nagyon szép eredmény. ha pedig elfogyott a motiváció, akkor nincs mit tenni, ne erőltesd magadra a további fogyást, hanem legyen súlytartás egy ideig. én is épp ezzel küzdök most, és pont ahogy írtad, kevésnek érzem magam, hogy nem tudom rendesen csinálni. :(

20l

2012. okt. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem valamit rosszul csináltok, ha ennyire nehezen megy... Vagy én nem tudom. Mit esztek? Előtte csak McDonalds-on éltetek meg csokin, vagy mi? Tényleg nem értem. Pedig azt hittem, nekem lesz nehéz...
2012. okt. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondoljátok arra, hogy mennyi ruha csinosabban fog mutatni rajtatok véknyabban, a pasik is lehet, hogy többet néznek meg, stb. Ilyeneket. Ha eszetekbe jut zsíros kaját enni, nézzetek meg egy csinos lányt. És ahelyett, hogy feladnátok, vigyétek tovább, hogy ti is olyan csinosak legyetek.
2012. okt. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is elfogyott egy két hónap után a türelmem, és az energiám és feladtam. Aztán jött a nyár és én mindig azt ettem amit éppen megkívántam (természetesen főleg édességek meg lángos, pizza, stb). De nem jött vissza mind, csak kb. a fele annak amit leadtam. De ez egyáltalán nem zavar, akkor is jó érzés, hogy le tudtam adni 7 kilót. Most megint fogyózok és sokkal jobban megy. Régen én is arra gondoltam, hogy majd jobban megnéznek a pasik meg stb. Hát nekem ez nem vált be. De van rólam egy régi, nagyon előnytelen kép amin tényleg kövérnek látszok. Na, most arra gondolok ha eszembe jut, hogy feladjam. Nem akarok soha többet olyan képet látni magamról.

20L

2012. okt. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
34%

Mit nevezel egészségesnek? (ez alapvető fontosságú, mert sok félreértés van)

Ha fontos az egészséged, akkor általánosan ezt követed. Ha nem fontos, akkor nem az akaraterőddel van gond, egyszerűen nem követed következetesen a helyes táplálkozást, nyilván nem olyan fontos.


A teljes őrlésű gabonákon, tejféléken nem értünk egészséges táplálkozást. Akkor minden magyar ember egészséges, karcsú lenne :D

2012. okt. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!