Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Abba hagynátok a fogyókúrát?

Abba hagynátok a fogyókúrát?

Figyelt kérdés
abba hagynátok ha egy fiú így is szeretne? ha nem érdekelné hány kiló vagy, mekkora a combod és a hasad és hogy mennyit eszel. abba hagynátok vagy csak azért is folytatnátok hogy tökéletesek legyetek? :) kort is légyszíves !

2012. okt. 5. 18:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, ha engem nem zavarna, az hogy olyan az alakom amilyen, és elfogadnám magamnak olyannak, akkor lehetséges. De ha én nem érezném magam úgy jól, és neki így is megfelelnék, akkor nem, mert attól én még nem érezném jól magam. Tehát addig semmi képen nem hagynám abba, amíg én jól nem érezném magam a bőrömben. 20/L
2012. okt. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem, én akkor hagynám abba, ha NEKEM tetszenék igy, ahogy vagyok, illetve ahová eljutottam.

Más kedvéért se nem kezdenék fogyókúrába, se nem hagynám abba, se nem hiznék meg, söt semmiféle más módon sem váltzotatnék magamon - még öltözködési stilust sem.


35/N

2012. okt. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát persze. Nem azért akarok lefogyni, hogy tetsszem a páromnak, hanem magamnak akarok tetszeni. 17/l
2012. okt. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez amúgy pont aktuális kérdés, mert Apa mindig izél Anyánakl, hogy jajj drágám milyen csinos vagy te 80 kilósan is, tegnap viszont átjött Apa iszogatni, és egy pohár pezsgő után kiöntötte a szívét, hogy nem érti hogy mi történt a tökéletes alakú feleségével, sosem gondolta volna hogy ez lesz, és nem tudja mit csináljon, és tök szomorú volt o.o XD

Nem mondták már, hogy egy pasinak sose higgy?:D

2012. okt. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nem

nem mond igazat

L/30

2012. okt. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem hagynám abba és nem is hagyom. Bár én nem fogyózom, hanem alakformálok, de ahhoz is diéta kell.

Azt mondja mindenhogy szeret, szülés után 50 kilóról felhíztam 3 hónap alatt 60 kilóra. Nagy változás volt hiszen 160 cm vagyok. Iszonyatosan vastagok lettek a combjaim , ő ugyan nem mondta, hogy gáz, de engem nagyon zavart. Lefogytam 49 kilóra és megkérdeztem, hogy így jobban tetszem e? Azt válaszolta, hogy úgy is kívánt,de így sokkal jobban nézek ki. Pedig amikor 60 kilósan kérdeztem, hogy dagi vagyok e mindig azt mondta, hogy nem! Ne változzak semmit.


Most kerekítem a fenekem, ő meg rendeli a pizzákat és nem érti miért nem eszek. Most 52 kg vagyok, de izmosabb is (:


1. Magadért csináld. Ha amúgy nincs rá indíttatásod akkor ne csináld.

2. Minden férfinak jobban tetszenek a feszes formák ( nem csontsoványság). Még a te barátodnak is, hiába nem mondja.

2012. okt. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nézd, én 100+os voltam és még vagyok is, de közeleg a két számjegy. 6,5 éve vagyok kapcsolatban, párom kifejezetten kövér imádó, de én besokalltam magamtól, elkezdtem fogyni. Magamnak szeretnék elsősorban megfelelni, de igyekszem valami egészséges átmenetet alkotni a testemmel, hogy neki és nekem se legyen rossz. :)

23/L

2012. okt. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!