Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így fogok fogyni? A szénhidrát...

Így fogok fogyni? A szénhidrát egy részét felváltja a zöldség-gyümölcs?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam hogy kevesebb kenyeret,tésztát eszek,több főzeléket,több zöldségfélét,akár nyersen akár főzve,párolva,több gyümölcsöt.És mindig kisebb adagokat mint idáig.Így 1hó alatt mennyit lehet fogyni?kb.A nasit leginkább a nyers zöldség és a műzli,gabonapehely váltja ki.
2010. máj. 10. 20:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez nagyon jó, de tényleg csak a szénhidrát egy részét váltsa fel, reggelizni legalább teljes kiörlésű kenyeret egyél. Nekem ez bevált, persze plusz a sport. Egy hét alatt 1 kiló is lemehet. Attól függ mennyi a felesleged. De ennél többet ne is akarj, mert hanem nem lesz tartós. Végre valaki aki nem a koplalásban keresi a megoldást. Amúgy március óta 62ről lejöttem 55re. Még akarok 3 kilót, de mostmár egyre lassabban megy. A sportot majd még nővelem és akkor sikerülhet.
2010. máj. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A müzlivel, gabonapehellyel vigyázz, a legtöbb cukros.

Nasizni meg fölösleges. 3 fő étkezés van, + 2 kisebb, amikor gyümölcsöt vagy joghurtot eszel. Ezek között ki kell bírni nasi nélkül, ha eleget eszel, nem koplalsz, akkor nem szabad, hogy éhes legyél.

A főzeléket felejtsd el, a vitaminok lebomlanak a főzés során, ráadásul liszttel sürítik (a keményítő se jobb, ami tul. képpen kukoricaliszt).

Hogy mennyit fogsz, az attól függ, a táplálkozásodnak hány %-át alakítod át, valamint attól, mennyi felesleged van.

2010. máj. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ez szuper!Egy hét alatt lement három kiló.Rólam és a páromról is.

A nasit talán át is fogalmazhatnám főétkezésközti kisétkezésnek.Egy nap két-három alkalommal eszek,inkább kétszer,plusz egy-két alkalommal a "nasi".

2010. máj. 16. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!