Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék fogyni, de nem...

Szeretnék fogyni, de nem nagyon tudom mikor mit egyek. Hogy is vannak ezek a napok, hogy egyik nap csak ez, másik nap csak az (szénhidrát, gyümölcs stb. )?

Figyelt kérdés

Mozgok rendszeresen,nemrég jártam is konditerembe szóval ezzel tisztában vagyok,csak sajnos most nincs lehetőségem járni,de amit tudok azt elvégzem itthon.Ezért,most az étrendet is szeretném tisztázni.

Mostanig úgy csináltam,hogy reggelre gyümölcs(vagy néha valami más könnyebb étel),ebédre meleg étel,vacsorára zöldségsaláta.Ezzel az a baj hogy nem mindig tudom betartani,mert nagyon szeretem az édességet és néha becsúszik valami és akkor már teljesen elromlik,nem beszélve a kóstolgatásokról,amiről nem nagyon tudok leszokni.Ezért kellene hogy egyik nap csak ezt másik nap csak azt,mert így akkor ehetnék mindent mégis lenne rendszer az étrendemben,mert sehogy sem bírnám az édességet kiiktatni az életemből.


Kérlek írjátok le hogy vannak ezek a napok,melyik nap mit.

És azt is hogy azalatt,hogy fehérje vagy szénhidrát milyen ételek is vannak.


Előre is köszönöm 16/L


2010. jún. 22. 17:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Google: 90 napos diéta, beirod és ott van minden..
2010. jún. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
és ha kis eszed van, nem 90 napos diétázol, hanem összeállítasz egy alacsony szénhidráttartalmú étrendet és eljársz futni, úszni, sétálni v. bringázni naponta
2010. jún. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én sem ajánlom a 90 napos diétát, mert működik ugyan, de csak azért, mert becsapod vele a tested, és amint abbahagyod, visszaszedsz mindent, mert nem tartható a diéta.

Ahogy az előttem szóló is írta, szerintem is csak arra kell figyelned, hogy ne, vagy csak nagyon kevés gyorsan felszívódó szénhidrátot fogyassz, tehát kerüld a cukrot, gabonatermékeket (kenyér, tészta!) és a burgonyát.

2010. jún. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igazából nem is tudtam,hogy ez a 90 napos diéta,de most hogy tudom akkor nem is próbálom ki:P

Nem vagyok tisztába nagyon az ilyen diétákkal,én inkább a sportban bízom,csak szerettem volna javítani az étrendemen.

Köszönöm a válaszokat:)

2010. jún. 22. 19:31
 5/5 Gyenes Tamás Nűnű ***** válasza:

Testednek alapvetően minden nap szüksége van mindenre.

Nem, egy darabka sütitől nem romlik el semmi, konditermi edzés után kifejezetten jó egy pici kis süti.

(Olyankor glikogént használsz el, ez az az anyag, amire a testednek szüksége van, hogy energiát nyerjen. Ennek hiányában izmot fog lebontani, márpedig az ilyenkor megevett, gyorsan felszívódó szénhidrát segít ennek megakadályozásában. Természetesen, csak kis sütiről lehet szó.)

2010. jún. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!